توسعه شغلی The Sims 4 به مناسبت پانزدهمین سالگردش | دکتر و مهندس شوید!

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۹

امروز، پانزدهمین سالگرد انتشار بازی The Sims میباشد که این به این معناست که وقت کار کردن است! بله، درست خواندید! توسعه جدید EA “کار کردن” نام دارد. این توسعه به شما امکان می‌دهد، مستقیما شخصیت اصلی بازی را در مراحل کار کردن کمک و دنبال کنید، به آنان فرصت‌های شغلی تازه بدهید و…
در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با این توسعه آشنا گردید.

در دنیای واقعی نتوانتسید به شغل دلخواه دستیابید؟ بر اساس اطلاعات منتظر شده از سوی EA این توسعه دهنده به شخصیتهای بازی فرصت انتخاب شغل‌های فوق العاده جذابی را میدهد. مانند: دکتر، دانشمند، کارآگاه یا شغل‌های شخصی‌تر مانند: نانوایی، گالری، لباس فروشی و بیشتر از آنچه فکرش را بکنید. توانایی‌های جدیدی در سمیز شما فعال می‌شود که در کنار آنها لوازم تزئیناتی بی‌نظیری برای تنظیم دکوراسیان داخلی به بازی اضافه خواهد شد.

اما قضیه به همین جا ختم نمی‌شود. چیزهای بسیار جالب‌تری در انتظارتان است. چه چیزی؟ برای فهمیدنش چاره‌ای جز ادامه خواندن ندارید. به نظر می‌رسد EA برای دوست داران بیگانگان هم چیزهایی در چنته دارد. EA می‌گوید:

فضایی‌ها فرود آمدند! کشف کنید که کدام سیمزها واقعا از این دنیا هستند و کدام‌ها نه و به اکتشاف بعد شگفت انگیز فضاییان بپردازید. کسی چه می‌داند؟ شاید بتوانید شکارچی بیگانگان هم بشوید!

همانگونه که بیان شد، اولین Sims در ۴ فوریه سال ۲۰۰۰ میلادی منتشر شد که از آن موقع تا بحال حدود ۱۵ سال میگذزد. EA پیشرفت کرده و Sims بزرگتر شده و طرفداران بیشتری جذب کرده است. نظر شما راجع به این توسعه چیست؟ از آن استقبال می‌کنید؟

 

در ادامه با تصاویر بیشتری از این توسعه همراه باشید:

The Sims 4: Get to WorkThe Sims 4: Get to Work

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید