عنوان مستقل White Night در سبک survival horror معرفی شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱

اگر از طرفداران بازی های مستقل هستید یا گاهی اوقات به انجام چنین بازی هایی می پردازید، White Night توان جذب شما را دارد.White Night حال و هوایی Noir مانند دارد و قرار است در سبک survival horror منتشر شود.

سازنده بازی، new indie OSome است. ساخته آنها عنوانی وحشت و بقا و ماجرایی در شهر بوستون است و وقایع آن در دهه 1930 روی می دهند.

استایل هنری بازی سیاه و سفید است. طبق پستی که PlayStation Blog منتشر کرده سازنده آن امیدوار است که بازیشان دوباره حس عناوین قدیمی و خاطره انگیزی چون Alone in the Dark را در مخاطب ایجاد کند.

ما بازی را ابتدا در مراسم Game Connection Europe سال 2013 به ناشران نشان دادیم و از همان زمان بازخوردهای خوبی دریافت کردیم و به بازی تعدادی جایزه نیز تعلق گرفت.

این بخش از صحبت سازندگان بازی هم در نوع خود جالب است: در نگاهی به گذشته، در حالی که تنها چند هفته به انتشار بازی باقی مانده، باور مدت زمانی که سپری شده برایمان دشوار است. White Night، پروژه کوچکمان اکنون به یک بازی تبدیل شده و در ۳ مارس قابل دانلود است. امیدواریم از بازی لذت ببرید.

White Night در سوم March منتشر خواهد شد. با توجه به اطلاعات موجود در وبسایت سازنده، بازی برای پلتفرم های Linux, Mac, PC, PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید