تماشاخانه +

بله تماشاخانه جدید هم اینجاست و ما فراموشش نکردیم. الان لابد داری می پرسی که چرا انقدر تیتر نسبت به قدیما کوتاه شده و اون + دیگه چیه؟ بیا ادامه مطلب تا ببینی.

خوب بذار ببینم … هفته قبل یک ویدئو خیلی مورد استقبال قرار نگرفت، تماشاخانه باید یکشنبه منتشر بشه اما امروز دو شنبه هستش. دو خطا … پس بهتره که جبرانشون کنیم برای همین امروز نه تنها ویدئوهایی بهتری انتخاب شده بلکه فقط به ۳ تا فیلم هم اکتفا نکردیم. نظر شما را به این صحنه های جالب، خنده داره و تاثیر گذار جلب می کنم.

گاوهای دوچرخه سوار در GTA 5 Online

مردم در بخش آنلاین بازی  Grand Theft Auto 5 دست به یک آرتیست بازی هایی میزنند آدم شاخ در میاره ولی این یکی از عجیب ترین ها هستش. مسابقات دوچرخه سواری بخشی از فعالیت ها شما در قسمت آنلاین هستش که می تونید در کنار دوستان اون رو تجربه کنید. تا به حال به این فکر کردید که به جای انسان، یک گاو گنده روی دوچرخه باشه و مسابقه بده چی میشه؟

فکر میکنم همتون توی همین دو دقیقه اول شروع مسابقه از فرط خنده پرت شید پایین دره.

[jwplayer mediaid=”203229″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

واکنش نوجوانان به The Last of Us

هر چقدر از این بازی بگیم کم گفتیم مگه نه؟! یکی از شاهکارهای ناتی داگ که اول برای PS3 اومد و بعد نسخه بازسازی شده هم برای PS4 منتشر شد. این ویدئو متعلق به کانال بسیار محبوب REACT هستش که واکنش نوجوانان امروزی رو به یکی از بهترین بازی های نسل هفتم نشون میده (البته اینا نسخه PS4 رو بازی می کنند).

[jwplayer mediaid=”203230″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ویدئو آخر هم که نگید نمیدونید مال کدوم بخشه … ویدئوهای طنز سایت kotaku که مجموعه ای از ویدئوهای سرگرم کننده در سراسر اینترنت هستند.

در این بخش ما شاهد یک بازیکن حرفه ای در بتا بخش چند نفره Halo 5، یک تیر اندازی بی نظیر در Skyrim، ربات خوش شانس در Battlefield 4، مامورین بی رحم آمبولانس در GTA V، و غیره هستیم.

[jwplayer mediaid=”203231″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

به خاطر تاخیر پیش اومده هم یک ویدئو اضافه از Highlight Reel را هم تقدیم شما می کنیم. در این ویدئو ما شاهد درهای دردسرساز، اشتباه مضحک هوش مصنوعی در Far Cry 4، دزدی ماشین به سبکی عجیب غریب در GTA 5، و نقشه ای مخصوص سر خوردن در Counter Strike هستیم.

[jwplayer mediaid=”203232″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید