پلی استیشن GT5 را محدود کرد

۱۶ آبان ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۳

کازونوری یامائوچی , رئیس استودیوی Polyphony که ظاهرا این روز ها حسابی نطق اش گل کرده است , در مصاحبه ای جدید گفت که کنسول پلی استیشن تا حد زیادی استودیوی آن ها را در ساخت Gran Turismo 5 محدود کرده است و مسلما سازندگان ایده های بزرگتری برای بازی داشتند.

او گفت : ” کنسول های سونی از ابتدای تولدشان قدرت بسیاری داشتند و این قدرت نسل به نسل بیشتر هم شده است. اما به نظرم این قدرت هنوز کافی نیست. ما در نسلی هستیم که بازی های با کیفیت GT5 تولید می شوند. ما از حداکثر قدرت پلی استیشن 3 استفاده کرده ایم تا بازی را به بهترین شکل به طرفدارانمان بدهیم. اما محدودیت های سخت افزاری ما را بسیار محدود کرده است و باعث شده نتوانیم آن طور که می خواهیم بازی را بسازیم.”

وی ادامه داد : ” باز هم می گویم که Gran Turismo 5 از بیش از 90 درصد قدرت پلی استیشن 3 استفاده می کند. اما ما انتظار داشتیم که بازی بسیار با کیفیت تر و پر جزئیات تری ارائه دهیم. البته به نظر نمی رسد که این بازی برای این نسل بد هم باشد! امیدوارم با شماره ی ششم همه چیز را جبران کنیم.

نتیجه گیری : در پاراگراف آخر یامائوچی گفت که GT5 برای این نسل بد نیست و می خواهد با شماره ششم جبران کند! یعنی این که شماره ی ششم از این سری احتمالا بر روی کنسول نسل بعد سونی عرضه می شود و این در حالی است که ساخت شماره ششم آغاز شده! آیا باید در E3 بعدی منتظر Playstation 4 باشیم؟!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید