Maisie Williams هنوز هم علاقمند به بازی در فیلم The Last of Us می‌باشد. فیلم هنوز در مراحل اولیه ساخت است

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۱

ستاره سریال Game of Thrones، یعنی Maisie Williams علاقه بسیار زیاد خود را به بازی در نقش Ellie در فیلم The Last of Us که قرار است در آینده منتشر گردد اعلام داشت.وی که در یکی از گفت و گو های اخیر Reddit شرکت کرده بود، علاوه بر اعلام علاقه اش به بازی در این فیلم; از وضعیت کنونی ساخت فیلم The Last of Us که قرار است بر پایه ی بازی بسیار موفق Naughty Dog  ساخته شود نیز صحبت نمود. طبق گفته ی وی، این فیلم هنوز در “مراحل ابتدایی” ساخت به سر می برد.در ادامه با ما همراه باشید تا صحبت‌های وی و نویسنده ی فیلم نامه را بشنویم.

The Last of Us هنوز اولین روزهای ساختش را طی می‌کند، من با افراد موفق و قدرتمند زیادی در این باره صحبت کرده‌ ام که همگی تلاش بسیار زیادی را برای ساخت بهتر و سریع این فیلم انجام می دهند. امیدوارم که بتوانم نقش Ellie در این فیلم را بازی کنم، اما ما و همه‌ی شما هنوز باید صبر کنیم و ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

در اوایل هفته ی گذشته،  Neil Druckmann نویسنده فیلم نامه ی The Last of Us اعلام کرد:

با اینکه فیلم نامه و داستان فیلمی که در دست ساخت داریم و من نقش نویسنده اش را دارم، به بازی و اثر نویسندگان کار کشته و خلاق Naughty Dog پایبند و وفادار خواهد بود، اما من تغیرات بزرگی را نیز در آن ایجاد کرده ام.

قابل ذکر است که با اینکه Williams علاقه خودش را قبلا نیز درباره بازی در نقش Ellie اعلام داشته است، اما هنوز هیچ قراردادی میان او و تهیه کنندگان در این باره بسته نشده است.

نظر شما درباره بازی The Last of Us و در نتیجه فیلم آن که در آینده منتشر خواهد شد چیست؟ به نظر شما کدام بازیگر شایسته ی نقش Ellie می باشد؟ حتما نظراتتان را با ما در میان بگذارید!

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید