سونی قصد معرفی نسل جدید صداگذاری در بازی‌های ویدیویی را دارد

اخبار بازی ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۰

اينطور كه به نظر می رسد سوني قصد دارد كه به تكنولوژي صدا و صدا گذاري بازي هاي خود طراوت تازه اي ببخشد و براي انجام اين امر نياز به يك مهندس آشنا با علم صدا و صدا گذاري دارد با ادامه خبر با گيمفا همراه باشيد .

صدا و صدا گذاري امري بسيار مهم در صنعت بازي سازي است در حالي كه اين حوزه به اندازي اي كه بايد و شايد مورد توجه قرار گيرد، قرار نميگيرد و در نقد هر بازی فقط چند خط را به خود اختصاص مي دهد .

حال سوني قصد دارد كه با استخدام يك مهندس آشنا با صدا و صدا گذاري اين حوزه را جدي تر گرفته و صدا و صدا گذاري كنسول جديد خود يعني PS4 را تقويت ببخشد .

اين متن آگهي شغلي است كه در بخش فرصت هاي شغلي سايت PlayStation آمده است .

مهندس نرم‌ افزار صدا ( شماره شغل: ۰۶۵۵۳)
موقعیت جغرافیایی کاری: ایالات متحده آمریکا-کالیفرنیا-خلیج سان‌ فرانسیسکو- سان مَتِو

مهندسي كه استخدام مي شود پس از ورود به كار بايد اقدام به ساخت تكنولوژي جديد صدا براي كنسول شركت سوني كند تا به بازيكنان تجربه و حس جديدي انتقال دهد .

دانشي كه مورد نظر  اين مجموعه است در حوزه ها ي صدا ، پردازش سيگنال ، آكوستيك ، روان شناسي صدا و الكترونيك قرار دارد و اين مهندس بايد اطلاعات زيادي درباره اين موارد داشته باشد و نيز داراي قوه تخيل قوي باشد تا بتواند تغييرات جالبي در اين حوزه ايجاد كند .

كانديدهاي اين كار نيز بايد در زمينه ي برنامه نويسي با زبان هاي سي و سي پلاس پلاس نيز تبهر داشته باشد .

يكي از نكات قابل توجه درباره دانش روان شناسي صدا اين است كه اين علم درباره صدا و واكنش انسان در برابر صدا هاي مختلف است.

با ذكر اين موارد  ما بايد منتظر خبر هاي جالبي از جانب شركت سوني باشيم .

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید