با نسخه آزمایشی Battlefield Hardline،‌داگ تگ مخصوصی را در BF4 دریافت نمایید.

اخبار بازی ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۷

همانطور که احتمالا خبر دارید، بزودی نسخه آزمایشی (بتا) بازی Batllefield: Hardline برای عموم عرضه خواهد شد. در همین رابطه و برای تشویق طرفداران سری Battlefield، سازنده‌ی نسخه آینده‌ی این بازی، یعنی Visceral Games جایزه‌ای را برای بازیکنان بخش آنلاین Battlefield 4 در نظر گرفته است. در ادامه با گیمفا همراه باشید تا بیشتر در اینباره صحبت کنیم.

طبق گفته‌ی سازندگان، به تمام بازیکنان Battlefield 4 که در نسخه آزمایشی Battlefield: Hardline شرکت کنند، داگ تگ Hardline جایزه داده خواهد شد. گرچه هنوز این داگ‌تگ در داخل بازی Battlefield 4 قابل نمایش نیست، اما سازندگان قول داده اند که در آپدیت ماه مارس بازی Battlefield 4، این مشکل را حل و داگ‌تگ را قابل نمایش کنند.

bfhldogtag

 

نسخه آزمایشی Battlefield: Hardline از سه‌شنبه، ۱۴ بهمن ماه (سوم فوریه ۲۰۱۵) برای پلتفرم‌های Xbox One, Xbox 360, Playstation 4, Playstation 3 و PC قابل دریافت و بازی‌ کردن به مدت ۶ روز می‌باشد. نکته قابل ذکر این است که این تجریبات و لول‌های کسب شده در این نسخه، به نسخه‌ی اصلی بازی که در ماه مارس منتشر خواهد شد انتقال نمی‌یابد.

Hardline جدیدترین عنوان در سری بازی Battlefield می باشد که این بار در ساخت آن استدیو Visceral Games که به عنوان سازنده Dead Space شناخته می شود، به جای DICE حضور خواهد داشت. تفاوت اصلی Hardline با سری های قبلی، مضمون آن می باشد. دیگر خبری از میدان های بزرگ جنگ نیست در عوض ما شاهد مبارزات نیروهای پلیس با تبهکاران خواهیم بود. بازی Battlefield: Hardline در ۱۹ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۸ اسفند)  برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید