سیستم مورد نیاز برای اجرای نسخه PC بازی Battlefield: Hardline همانند BF 4 خواهد بود

PC ، اخبار بازی ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۱

خیلی از شما منتظر تجربه بازی Battlefield: Hardline هستید اما اگر دنبال نسخه PC می باشید، باید این را هم در نظر بگیرید که آیا سیستم شما می تواند این بازی را اجرا کند یا خیر. برای پاسخ به این سوال، سازندگان به تازگی توضیحات جالبی را ارائه کرده اند که در ادامه مطلب موجود است.

طبق گفته های اعضای حاضر در Visceral Games اگر سیستم شما می تواند بازی Battlefield 4 را اجرا کند، پس با Hardline هم مشکلی نخواهید داشت. آنها در سایت توئیتر گفته اند:

ما هنوز جزئیات سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را اعلام نکرده ایم اما اگر سیستم شما می تواند Battlefield 4 را اجرا کند، در تجربه  Battlefield: Hardline نیز مشکلی نخواهید داشت.

در ادامه هم سازندگان پیرامون بتا Hardline رسما تایید کرده اند نسخه قدیمی برای تجربه این بتا جدید کار نخواهد کرد.

Battlefield: Hardline جدیدترین عنوان در سری بازی Battlefield می باشد که این بار در ساخت آن استدیو Visceral Games که به عنوان سازنده Dead Space شناخته می شود، به جای DICE حضور خواهد داشت. تفاوت اصلی Hardline با سری های قبلی، مضمون آن می باشد. دیگر خبری از میدان های بزرگ جنگ نیست در عوض ما شاهد مبارزات نیروهای پلیس با تبهکاران خواهیم بود. بازی Battlefield: Hardline در ۱۹ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۸ اسفند)  برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید