موفق ترین بازی تاریخ BioWare | به روز رسانی‌ها در راه هستند

اخبار بازی ۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۰

مطمئنا خیلی از شما بازی Dragon Age را می‌شناسید و حداقل با نام آن آشنا هستید. این بازی در سبک RPG دنبال می‌شود و نسخه جدید آن که Inquisition نام دارد توانسته ساعت‌های زیادی بازیکنان جهان را پای خود بنشاند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با موفق ترین بازی در زمان عرضه در طول تاریخ BioWare آشنا شوید: Dragon Age III: Inquisition

اندرو ویلسون از کارمندان EA میگوید:

نسخه جدید بازی عصر اژدهایان، به سرعت و سهولت، در مقام موفق ترین بازی در زمان عرضه در تاریخ BioWare قرار گرفت. تابحال بیشتر از 113 ساعت زمان برای کشف زیر و بم‌های این بازی صرف شده است که مسلما زمان کمی نیست و این تنها در مورد بخش تک نفره است و گفتنیست که هرروز که میگذرد بازیکنان بیشتری به جمع ما میپیوندند.

در کل این مقام برای چنین بازیی که شبیه اکثر سری‌های BioWare که بیشتر شخصیت‌های اصلی آن سربازان فضایی هستند که در منظومه‌ها می‌جنگند و با یکدیگر گفت و گو میکنند نیست، مقام بدی به حساب نمی‌آید.

شایان ذکر است که بازیکنان به زودی افزونه‌های جدیدی برای این نسخه از عصر اژدهایان و عناوین بزرگ دیگر EA دریافت خواهند نمود.

آقای ویلسون در ادامه سخنانش می‌افزاید:

بازیکنانی که در حال تجربه عناوین حال حاضر ما هستند که شامل: Dragon Age: Inqusition،بازی The Sims 4، سری بازیهای EA SPORTS و بازی Battlefield 4 میشود، به دریافت یه روز رسانی‌ها و افزونه‌های جدید ادامه خواهند داد.

به احتمال زیاد این به روز رسانی‌ها بیشتر برای بخش چند نفره خواهد بود ولی احتمال ارائه آنان بخش تک نفره نیز وجود دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید