Dying light در راند اول موفق ظاهر شد

۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰

عنوان زامبی محور Dying light ساخته استودیو Techland سازنده بازی پر طرفدار Deadisland امروز منتشر شد و در آغاز با روی خوش منتقدین شروع به کار کرد.

این بازی که بر پایه ژانر زامبی بنا شده با نو آوری های بسیاری وارد میدان شده و همگان را در شگفتی فرو برده است.

سازنده بازی یعنی استودیو Techland قول این را داده بود که با عرضه این بازی درهای جدیدی را به روی صنعت گیم و این ژانر بگشاید و مثل این که سخنان سازندگان بازی گزافه نبوده و آنها به سخنان و وعده هاشان جامه عمل پوشانده اند.

هم اکنون و در شروع 2 وبسایت نقد هایی را برای PS4 و PC قرار داده اند که به بررسی این دو نقد می پردازیم.

نخست به بررسی نقد وبسایت Attack of the Fanboy در مورد نسخه PC این بازی می پردازیم:

” این بازی شگفت انگیز به خوبی توانسته تمامی شاخصه های یک بازی جهان آزاد را رعایت کرده و در کنار آن بازی لذت بخشی را به کاربران ارائه کند به طوری که شما از بازی کردن این عنوان خسته نخواهید شد، اما شما نباید به داستان بازی اهمیت چندانی بدهید از نظر داستان بازی چیز زیادی برای گفتن ندارد اما Dying light یک فرصت خوب برای سرگرم شدن است. ”

این وبسایت نمره 80 را در سایت Metacritic برای این بازی در نظر گرفته است.

حال به سراغ نقد وبسایت Cheat Code Central در مورد نسخه PS4 بازی می رویم:

” من در نگاه اول شگفت زده شدم که چگونه این استودیو توانسته یک بازی جهان آزاد و در این سطح را با چنین جزئیاتی ساخته و پرداخته کند، گرافیک بازی  و نورپردازی بسیار فوق العاده است، نور پردازی و گرافیک و جلوه های دیگر به گونه ای دست به دست هم داده اند که در هنگام بازی کردن شما هر چند لحظه یکبار دچار این حس می شوید که ممکن است این اتفاق در واقعیت نیز رخ دهد.”

این وبسایت نیز نمره بسیار خوب 94 را به این بازی داده است.

فعلا تنها این دو نقد در مورد بازی ارائه شده است اما همانگونه که می بینید این بازی بازخورد های بسیار خوبی را کسب کرده است و این در حالیست که کاربران نیز به این عنوان نمرات بالایی را داده اند و از آن به عنوان یک شگفتی نام می برند.

کاربران و بازیکنان در وبسایت Metacritic به نسخه های PC و Xbox one و PS4 این بازی به ترتیب نمرات 7.5 و 8.5 و 8.3 را اهدا کرده اند در صورت درج اطلاعات بیشتر و نقد های جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات