Woolfe: The Red Hood Diaries به Steam Early Access آمد – تصاویر جدید

PC ، اخبار بازی ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۳:۲۲

امروز استدیو GRIN رسما اعلام کرده است بازی Woolfe: The Red Hood Diaries که در Kickstarter هم موفقیت درخشانی داشت، در بخش Early Access سایت Steam منتشر شده است و شما می توانید آن را هم اکنون تهیه کنید. اطلاعات و تصاویر جدید در ادامه مطلب موجود است.

طبق توضیحات سازندگان، بازی Woolfe – The Red Hood Diaries عنوانی با سبک “پلتفرم سینمایی” به همراه “داستانی تاریک” می باشد. بازی نامبرده قرار است که در قالب دو قسمت، به صورت کامل، عرضه شود و اولین آن نیز در ۱۷ مارس (مصادف با ۲۷ اسفند) منتشر خواهد شد. قسمت دوم تاریخ دقیقی ندارد ولی در ماه آگوست ۲۰۱۵ عرضه می شود. هر یک از این قسمت ها، به قیمت 9.99 دلار یا یورو فروخته می شوند و نسخه Steam Early Access فقط شامل اولین قسمت است.

سازندگان دلیل عرضه این بازی طی ۲ قسمت را به خاطر ۲ موضوع دانسته اند: ۱- از بین نبردن کیفیت بازی نهایی ۲- نداشتن هیچ گونه تاخیر های طولانی مدت.

داستان Woolfe: The Red Hood Diaries بدین شرح است:

روایتی که استدیو GRIN از میراث داستان شنل قرمزی ارائه می کند، مانند داستان های شب معمولی نیستند. چهار سال پیش پدر شنل قرمزی به نام Joseph که یک مهندس ارشد در شرکت Woolfe بوده، طی یک تصادف در محل کار کشته می شود. البته این چیزی است که به خانواده آنها گفته شده. سال ها از این مسئله گذشته و قهرمان ما دیگر بزرگ شده است. حال او به دنبال کشف حقیقت می باشد.

screenshots01 screenshots02 screenshots03 screenshots04 screenshots05 screenshots06 screenshots07

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید