دانلود بازی زیبای بتلفیش برای اندروید

۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱

بتلفیش یک بازی استراتژی به سبک دفاع از قلعه است که در آن از منطقه خود با سلاحها و تجهیزات قدرتمند و پیشرفته ای در برابر هزاران هیولای دریایی خطرناک دفاع و مبارزه می کنید.

در مراحل داستانی وارد اسرار پنهان این موجودات عجیب و خطرناک می شوید که این هیولاها سرزمین های مختلفی را احاطه کرده اند و در آخر هر سرزمین با باس فایت های بزرگ و خطرناکی مبارزه میکنید. بتلفیش دارای 20 نوع نقشه متنوع با بیش از 150 مرحله با سه حالت و چالشی متفاوت طراحی شده که در طی این مراحل تجهیزات، سلاح ها و دستاوردهای(Achievement) جدیدی را بدست میآورید. سلاح ها و برج ها 12 تا هستند که در مبارزات با ارتقاء دادن هر کدام می توانید آنها را قوی تر و پیشرفته تر کنید. تجهیزات فراوانی در مبارزات برای نابودی هیولاهای دریایی به کمک شما می آیند و از برخی تجهیزات می توانید در تمام مبارزات استفاده کنید و هیجان بیشتری را در هر مرحله تجربه کنید.

 

 

بخشی دیگر در بازی وجود دارد که نیاز به اتصال به اینترنت دارد. این بخش مسابقات است که در 10 مرحله چالش برانگیز و هیجانی بین بازیکنان دیگر برگذار میشود و پس از قوی کردن خود و قدرتمند شدن تمام سلاحها و تجهیزات به نبرد با هزاران هیولای دریایی میروید و تا می توانید امتیاز جمع میکنید، جایزه میگیرد، تجربه کسب می کنید و از دیگر بازیکنان انتقام میگیرد و کلی هیجان دیگر را در مسابقات تجربه میکنید!

دانلود رایگان بازی

 

[jwplayer mediaid=”202124″]

 

تماشای تریلر بازی در آپارات

 

همین الان بازی رو با حجم پایین از کافه بازار دانلود کنید و روی تبلت و گوشی های اندرویدی نصب کنید.

بنده تستر بتلفیش بودم و این بازی رو به شدت برای کاربران گیمفا پیشنهاد میکنم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید