کمپین Night Cry در Kickstarter آغاز شد

۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲

استدیو Nude Maker مدتی می شود که نام رسمی Project Scissors را تحت عنوان بازی Night Cry اعلام کرده کرده است. در گذشته ما برای شما تیزر تریلر به همراه تصاویری را از عنوان مذکور قرار داده بودیم و امروز اعلام شده که کمپین Night Cry در سایت Kickstarter کلید خورده است. علاوه بر این خبر، ویدئو کامل همان تیزر نیز منتشر شده است که می توانید آن را در ادامه مطلب دانلود کرده و یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازی Night Cry تا 29 روز دیگر وقت دارد که مبلغ  300,000 دلار را جمع آوری کند. در حال حاضر 14,289 دلار از سوی 348 حامی جمع آوری شده است و بایستی دید که آیا Night Cry از این کمپین سربلند بیرون خواهد آمد یا خیر.

خالق NightCry آقای Masahiro Ito هستند که در گذشته هیولایی خاطره انگیز به نام Pyramid Head را برای سری بازی Silent Hill طراحی کرده بودند. پلتفرم های بازی نامبرده PS Vita ،PC گوشی های هوشمند با سیستم عامل iOS و اندروید هستند و سبک بازی هم ترسناک است. در بخش داستانی شما درون یک کشتی قرار دارید که قتل عام فجیعی در آن رخ داده است. بازیکنان باید دریابند که این کشتارها توسط چه کسی صورت می گیرد و در حین انجام این کار می بایست از خودشان و دیگر مسافران محافظت کنند.

[jwplayer mediaid=”202027″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید