گیفت کارت
گیفت کارت

میزان حجم دانلود The Order: 1886 مشخص شد

۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶

The Order: 1886 از جلوه های بصری حیرت انگیزی بهره می برد و این میزان از کیفیت ممکن است برای شما هم جای سوال داشته باشد که به هنگام دانلود، چقدر حجم خواهد داشت؟ امروز پاسخ شما بدست آمده است و می توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

با توجه به اطلاعات درج شده در PlayStation Store، حجم بازی The Order: 1886 برای دانلود، برابرست با 29.4 گیگابایت. بازی نامبرده از بخش چندنفره محروم است و بخش تک نفره آن هم به نظر نمیرسد که طبق این شایعات خیلی طولانی باشد پس با عنوان سنگینی طرف هستیم. این حجم در صورتی که نمایه های سینمایی درون بازی به صورت زنده و با موتور بازی پردازش نمی شدند، می توانست بسیار بیشتر باشد.

بازی The Order: 1886 که در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ اسفند) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی شرکت سونی یعنی Playstation 4 عرضه می شود، بازیکنان را در نقش یک سری از اعضای گروه شوالیه های شهر لندن (Knight) قرار خواهد داد. آنها مامور هستند تا اینکه گرگینه ها (Lycan) را از بین ببرند که موجودی دو رگه از ترکیب انسان و گرگ می باشند. این جانوران را ما برای اولین بار در نمایشگاه E3 2014 به طور کامل شاهد بودیم. سرعت بسیار زیادی دارند، وحشی هستند و بسیار بی رحمانه حمله خواهند کرد. از طرفی قهرمانان بازی با نوشیدن یک مایع به نام Black Water می توانند سلامتی خود را اضافه کنند یا اینکه آن را بهبود بخشند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید