Guild Wars 2 با قیمت 10 دلار در تعطیلات آخر هفته

۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۴

Guild Wars 2 با متای 90 و نمره 90 از وب سایت سخت گیر Gamespot، بدون شک یکی از بهترین بازی ها در سبک MMORPG می‌باشد که در تاریخ 28 آگوست 2012 برای PC منتشر شد. طراحی و توسعه آن بدست ArenaNet و انتشار آن توسط NCsoft بوده است. اکنون در تخفیفات آخر هفته، هر دو نسخه این بازی تخفیف خورده اند.

ArenaNet نسخه معمولی این بازی را با تخفیفی 75 درصدی با قیمت 10$ به فروش می‌رساند. نسخه Deluxe بازی با همان میزان تخفیف با قیمتی 15$ دلاری به فروش می‌رسد.

تخفیفات از ساعت 8 صبح روز شنبه آغاز و تا 11:59 شب روز یکشنبه ادامه دارد. تقویت کننده ها نیز در همان بازه زمانی از 15 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

در بازی Guild Wars 2، شما کاراکتر خود را می‌سازید. اما ساخت شخصیت در این بازی با اکثر بازی های دیگر تفاوت دارد. پس از درست کردن شکل و شمایل کاراکتر خود، از شما سوال هایی پرسیده می‌شود. برای مثال، دوست دارید در بازی چه فرهنگی داشته باشید و یا هدفتان در آینده چیست و دوست و دشمن شما کیستند و از این دست سوالات. تمام این ها در داستان بازی شما تاثیر می‌گذارند و داستان شما را رغم می‌زنند. ممکن است شما داستانی را تجربه کنید که کسی پیشتر تجربه نکرده است. محیط بازی در دنیایی به نام Tyria می‌باشد که به معنای واقعی کلمه عظیم است! جنگل ها، صحرا ها و حتی محیط زیر آب نیز عظیم هستند و شما هرگز از گشتن اطراف خسته نخواهید شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید