ویدئو: نحوه عملکرد بازگرداندن زمان در Life is Strange

۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲

داستان بازی Life is Strange دارای یک عنصر کلیدی می باشد و آن هم چیزی نیست جز بازگرداندن زمان، قدرتی که قهرمان بازی آن را در اختیار دارد و می بایست از آن برای ایجاد تغییرات بهره ببرد. امروز اعضای استدیو Dontnot Entertainment ویدئویی را منتشر کرده اند که در آن اقدام به ارائه توضیحاتی پیرامون همین مکانیزم جالب می کنند. برای تماشای ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قدرت بازگرداندن زمان در این عنوان با نام Butterfly Effect شناخته می شود. و ویدئویی که در انتهای متن موجود است، مروری کامل بر روی این قابلیت خواهد داشت.

داستان Life is Strange در رابطه با Max Caulfield به عنوان یک دانش آموش در سرزمینی خیالی به نام Arcadia Bay و شهر Oregon می باشد که پس از ۵ سال غیبت بازگشته است. او با دوست قدیمی خود یعنی Chloe تیمی را تشکیل می دهند تا اینکه به دنبال همکلاسی گمشده یعنی Rachel Amber و دلیل این اتفاق بگردند. با طراحی هنری منحصر به فردی که به کار گرفته شده است، بازی Life is Strange یک عنوان داستان محور می باشد که در آن تک تک انتخاب های شما نقش های کلیدی را در مسیر کلی ایفا خواهد کرد. اما یک پیچش داستانی وجود دارد … اوایل کار Max متوجه می شود که یک قدرت غیرعادی دارد و آن برگرداندن زمان می باشد. بازیکن با این قابلیت در حین گیم پلی Life is Strange می تواند به کلی تغییراتی را ایجاد کند و سرنوشت تازه ای را ایجاد کند.

اولین قسمت از بازی Life is Strange در تاریخ 30 ژانویه (مصادف با ۱۰ بهمن) برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One ،PS3 ،Xbox 360 و PC با قیمت ۴٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”201944″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید