گیفت کارت
گیفت کارت

15 دقیقه از گیم پلی The Witcher 3: Wild Hunt در روز دوشنبه

۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۳

The Witcher 3: Wild Hunt یکی از بازی های مورد انتظار در سبک RPG از استودیو CD Projekt RED می‌باشد. سری The Witcher را می‌توان کم نقص و یا حتی بی نقص دانست! به تازگی CD Projekt RED اعلام کرده است که یک تریلر 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی در روز دوشنبه نشان داده خواهد شد.

این ویدیو CD Projekt RED را در جلسه زنده آن ها همراهی می‌کند. جلسه ای که در آن بازیبازان می‌توانند هر سوالی در مورد بازی بپرسند. تیم لهستانی ادعا می‌کند:

Damien Monnier (طراح ارشد گیم پلی) و Miles Tost (طراح مراحل)، به سوالات در جلسه زنده پاسخ خواهند داد. 

جلسه روز دوشنبه در ساعت 7:00PM GMT و 2:00PM EST در شبکه Twitch شروع می‌شود.

The Witcher 3: Wild Hunt داستان شخصیتی به نام Geralt of Rivia را به یک جمع بندی و پایان خواهد رساند که در دو عنوان قبلی، ما با او کاملا آشنا شده بودیم. وقایع آن پس از The Witcher 2 دنبال می شود و آن دسته افرادی که از Geralt of Rivia سوء استفاده کرده بودند، هم اکنون دیگر حضور ندارند. این بار ما شاهد یک داستان خصوصی تر برای قهرمان داستان هستیم و این در حالی است، که نظم جهانی دچار تغییراتی خواهد شد. ماموریت Geralt اینبار به مقابله با نیروهای ارتش ماورا الطبیعه ای به نام Wild Hunt گره خورده است؛ ارتشی مرگبار که به امپراطوری شمالی حمله کرده و قتل عام بزرگی را به راه انداخته اند. ظاهرا تنها راه پایان دادن به این حملات، مداخله Witcher است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید