CD Projekt RED: تمام تمرکز ما بر روی Witcher 3 می‌باشد

۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۸

Cyberpunk 2077 یک بازی در سبک نقش آفرینی اکشن است که در سال 2012 توسط CD Projekt RED معرفی شد. در بازی شما از سلاح های فوق پیشرفته ای برخوردار هستید. شما شاهد این هستید که چگونه پیشرفت تکنولوژی باعث فروپاشی جامعه خواهد شد.

CD Projekt RED در سبک RPG دارای شاهکاری به نام The Witcher است. Cyberpunk 2077 نیز یک عنوان نقش آفرینی دیگر از این استودیو می‌باشد که خبر از یک بازی عالی دیگر می‌دهد. با اینکه بازی در سال 2012 منتشر شده است، اما هنوز اطلاعات زیادی از بازی مذکور در دست نیست. CD Projekt RED در مورد این بازی بسیار ساکت بوده است و ما هیچ تریلری از گیم پلی بازی ندیده ایم و تنها اطلاعات کمی از هدف های کلی بازی داریم.

امروز آقای Michal Platkow-Gilewski رییس بازاریابی و روابط عمومی CD Projekt RED در مصاحبه ای با Gamespot در رابطه با بازی گفت:

اولین قانون Cyberpunk 2077 این است که ما در مورد آن حرف نمی‌زنیم (شوخی)! فعلا کل تمرکز ما بر روی The Witcher 3: Wild Hunt است. همه دارند دیوانه وار کار می‌کنند تا به بازیبازان در سرتاسر جهان RPG بدهند که در یاد ها بماند. نگران نباشید، ساخت Cyberpunk 2077 متوقف نشده است. نوبت آن نیز می‌رسد.

Cyberpunk 2077 برای PlayStation 4 ،Xbox One و Microsoft Windows در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید