Grow Home توسط Ubisoft معرفی شد

3 بهمن 1393 - 11:28

با اینکه سال 2014 سال شکست عناوین بزرگ یوبیسافت بود، این شرکت فرانسوی توانست با انتشار چند بازی کوچک اما منحصر به فرد پیروزی هایی بدست آورد. بازی هایی مانند Child of Light و Valiant Hearts: The Great War که در عین سادگی و کوچکی پیروزی های بزرگی برای یوبیسافت به همراه داشتند. در ادامه با جزییات بیشتر به همراه یک تریلر از این بازی با ما همراه باشید.

Child of Light ،Valiant Hearts: The Great War و Far Cry 3: Blood Dragon محصولاتی هستند که یوبیسافت با آن‌ها می‌خواست به توسعه دهندگان کلیدی خود پس از عناوین بزرگ AAA استراحتی بدهد. این بازی ها هرچند کوچک بودند، اما ابتکار بیشتری در آن‌ها بود و از داستان بهتری نیز برخوردار بودند.

چنین راهکاری باعث رضایت خاطر کارکنان می شود و از طرفی هم سودی را به همراه دارد، و به ما نیز بازی های خاص و فوق العاده ای می‌دهد. پس عجیب نیست که یوبیسافت به توسعه چنین پروژه هایی ادامه می‌دهد.

بازی جدید Grow Home یکی از دیگر از آن دسته عناوینی می باشد که با میل علاقه خود سازندگان ساخته می شود. این بار، استودیوی Ubisoft Reflections توسعه این بازی را به عهده گرفته است. این استودیو ساخت The Crew ،The Division ،Just Dance ،Watch Dogs و Far Cry را نیز بر عهده داشته است.

این بازی بر اساس قوانین فیزیک ساخته شده است. Grow Home بازیکنان را در نقش یک روبات دو پا به نام BUD، مخفف Botanical Utility Droid، قرار می‌دهد. این ربات وظیفه دارد تا کهکشان را به دنبال گیاهی که بتواند اکسیژن برای جهان تولید کند، زیر و رو کند.

در Grow Home شما می‌توانید هر چیزی که می‌خواهید بر دارید و از هر جا که می‌خواهید بالا بروید حتی اگر شکل هندسی خاصی نداشته باشد. شکل گیاهان هنگام رشد توسط بازیکن مشخص می‌شود و در بازی ابزار هایی مختلفی مانند چتر نجات و دستگاه تلپورت شما را در مسیر همراهی می‌کنند.

Grow Home در روز 4 فوریه برای PC در استیم منتشر خواهد شد. تا اینجا هیچ پلتفرم دیگری تایید نشده است. تیزر تریلر بازی را می‌توانید در زیر ببینید.

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید