استریم بازی های Xbox One با هدف کیفیت 1080p/60fps در Windows 10

۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۵

در زمان برگزاری کنفرانس جدید مایکروسافت پیرامون سیستم عامل جدید این شرکت، آقای Phil Spencer از توانایی استریم بازی های Xbox One به دستگاه هایی رونمایی کردند از سیستم عامل Windows 10 بهره می برند. حال پس از این معرفی، هدف سازندگان در رابطه کیفیت بازی های استریم شده به دستگاه های دیگر چه می باشد؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا جواب را در یابید.

طبق توضیحات آقای Mike Ybarra، اعضای این پروژه فعلا در آزمایشات خود از رزولوشن 720p و نرخ فریم 30 استفاده می کنند اما آنها در نظر دارند تا اینکه Xbox One کیفیت Full HD را استریم کند.

البته دستیابی به چنین کیفیتی فقط به کار سازندگان بر نمی گردد و شما می بایستی پهنای باند کافی را هم در خانه داشته باشید. آقای Ybarra در این باره می گویند:

بخش زیادی از این کار بستگی دارد که چه کسی با چه وضعیتی مشغول استریم می باشد. با این حال ما تلاش خود را می کنیم که تجربه ای بهینه را به ارمغان بیاوریم.

در بحث استریم کردن بازی ها، همیشه مشکل تاخیر نیز مطرح می شود. آقای Ybarra فعلا قول و نظر قطعی در این رابطه نمی دهند و صرفا گفته اند که “سعی می شود حداقل تاخیر را شاهد باشیم”.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید