جزئیات انتشار Woolfe – The Red Hood Diaries

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۸

امروز استدیو GriN سرانجام برنامه های خود برای عرضه بازی Woolfe – The Red Hood Diaries را اعلام کرده است، عنوانی عجیب که بر اساس داستان های مشهور کودکان ساخته شده اما درست مانند بازی های Alice، شما شاهد گیم پلی و داستانی کاملا غیر منتظره خواهید بود. با در ادامه مطلب همراه باشید تا جزئیات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

طبق توضیحات سازندگان، بازی Woolfe – The Red Hood Diaries عنوانی با سبک “پلتفرم سینمایی” به همراه “داستانی تاریک” می باشد. بازی نامبرده قرار است که در قالب دو قسمت عرضه شود و اولین آن نیز در 17 مارس (مصادف با 27 اسفند) منتشر خواهد شد. قسمت دوم تاریخ دقیقی ندارد ولی در ما آگوست 2015 عرضه می شود.

سازندگان دلیل عرضه این بازی طی 2 قسمت را به خاطر 2 موضوع دانسته اند: 1- از بین نبردن کیفیت بازی نهایی 2- نداشتن هیچ گونه تاخیر های طولانی مدت. آنها گفته اند:

احتمالا شما هم متوجه شده اید که ما مدتی است زیر زره بین هستیم. تمامی این ها بدین خاطر است که ما چالش هایی زیادی را پیش روی داشتیم که باید از پس آنها بر می آمدیم و در کنار آن ما شاهد تصمیم گیری های بسیار مهمی بودیم. از زمانی که ساخت Woolfe شروع شده بوده ما خواستار ارائه حداکثر کیفیت در روایت داستانی بودیم که مد نظر داشتیم. در میان راه ما بیشتر بر روی داستان خود کار کردیم و مراحل را گسترش دادیم. نتیجه این کار چنین می باشد که حال محتویات زیادی ایجاد شده اند و این مسئله خبر بسیار خوبی است … اما اگر قرار بود که کل بازی را در زمان از قبل اعلام شده عرضه کنیم، کیفیت را از دست میدادیم. این مسئله برای ما غیر قابل قبول بود.

Woolfe – The Red Hood Diaries با موتور Unreal Engine ساخته می شود و برای PC منتشر خواهد شد. اگر با این بازی آشنایی ندارید، ویدئو زیر را تماشا کنید تا بیشتر در جریان این بازی جذاب قرار بگیرید:

[jwplayer mediaid=”201664″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید