تاریخ انتشار The Elder Scrolls Online اعلام شد – حذف اشتراک ها

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۱

بالاخره روز موعود فرا رسید و سازندگان تاریخ انتشار بازی The Elder Scrolls Online برای کنسول های نسل هشتم را اعلام کرده اند. علاوه بر این خبر، ما شاهد حذف اشتراک های الزامی این بازی هستیم. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

نسخه جدید با نام The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited معرفی شده است برای PlayStation 4 و Xbox One در تاریخ 4 ژوئن (مصادف با 14 خرداد) منتشر خواهد شد. این بازی تمامی محتویاتی را که قبلا عرضه شده بودند در خود دارد و به علاوه آن، دو سیستم Justice و Champion نیز اضافه شده اند.

خبر خوشحال کننده این است که دیگر شما نیازی ندارید که ماهیانه مبلغ های زیادی را برای اشتراک ماهیانه خود پرداخت کنید. حال شما فقط باید بازی را تهیه کنید و بدون محدودیت آن را تجربه کنید. حذف اشتراک ها برای کاربران PC و Mac از تاریخ 17 مارس (مصادف با 26 اسفند) اعمال می شود.

طبق اعلامیه صادر شده، تمامی حساب های کاربری PC و Mac، چه باز و چه بسته، همگی به نسخه Tamriel Unlimited ارتقاء می کنند و بازیکنان قدیمی نیز “به بازگشت دعوت می شوند”.

همانطور که گفتیم از این پس بازیکنان می توانند به راحتی The Elder Scrolls Online را بدون هیچ گونه نگرانی بابت پایان یافتن اشتراک خود تجربه کنند. فقط در بازی از این پس یک سری آیتم ویژه فروخته می شود که از طریق Crown Store در دسترس خواهند بود.

در رابطه با آپدیت ها و حالات جدید برای گیم پلی بایستی بگوییم که تمامی آنها به صورت رایگان ارائه خواهند شد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که اشتراک های ماهانه را ترجیح می دهند، شرکت Bethesda یک سیستم اشتراک مخصوص با نام ESO Plus را در نظر دارد. تا زمانی که عضوی از این اشتراک باشید، به محتویات مخصوص رایگان و دیگر مزایا دسترسی خواهید داشت.

بازی The Elder Scrolls Online که از سبک MMO بهره می برد، قرار بود که در سال 2014 همراه با نسخه های PC و Mac منتشر شود اما اینطور نشد و تاخیر مداوم، منجر به تاریخ انتشاری شده است که الان شاهد آن هستید.

تریلر سینمایی

[jwplayer mediaid=”201649″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید