معرفی حالت Crosshair برای Battlefield Hardline

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۹

بازی Battlefield Hardline دارای یک حالت پر رقابت مخصوص برای بخش چند نفره می باشد که Crosshair نام دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا توضیحات بیشتری را پیرامون آن خدمت شما ارائه کنیم و ویدئو این حالت را هم مشاهده کنید.

در بخش Crosshair شما شاهد دو گروه 5 نفره از بازیکنان خواهید بود که می بایست افراد مهم (VIP) را از موقعیت خارج کنند. هر دور این مسابقه تنها 3 دقیقه وقت دارد و همین مسئله تنش زیادی را ایجاد می کند. برای اینکه درکی کاملتر از Crosshair داشته باشید، ویدئو زیر را حتما تماشا کنید که توسط Westie تهیه شده است و جزئیات گیم پلی را کاملا نشان می دهد.

Battlefield: Hardline جدیدترین عنوان در سری بازی Battlefield می باشد که این بار در ساخت آن استدیو Visceral Games که به عنوان سازنده Dead Space شناخته می شود، به جای DICE حضور خواهد داشت. تفاوت اصلی Hardline با سری های قبلی، مضمون آن می باشد. دیگر خبری از میدان های بزرگ جنگ نیست در عوض ما شاهد مبارزات نیروهای پلیس با تبهکاران خواهیم بود. بازی Battlefield: Hardline در ۱۹ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۸ اسفند)  برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید