6 بازی از سری Star Wars به فروشگاه GOG اضافه شدند

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۴

GOG یا Good Old Games، یک سرویس برای بازی های PC می‌باشد. این فروشگاه در سال 2008 توسط CD Projekt تاسیس شد. همان طور که از نام این فروشگاه پیداست، GOG بازی های کلاسیک و قدیمی را گرد می‌آورد برای فروش می‌گذارد. به تازگی شش عنوان کلاسیک از استودیوی LucasArts و از سری محبوب Star Wars به این فروشگاه افزوده شدند. در ادامه با ما همراه باشید.

شش عنوان از سری Star Wars به فروشگاه GOG وارد شدند که خبر بسیار خوبی برای هواداران این سری می‌باشد. به گفته فروشگاه Good Old Games، عناوین Star Wars: X-Wing vs.TIE Fighter، Star Wars: X-Wing Alliance و Star Wars Galactic Battlegrounds Saga اولین بار است که به صورت دیجیتالی عرضه می‌شوند. Star Wars Battlefront 2 ،Star Wars: Dark Forces و Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords سه بازی دیگری هستند که به فروشگاه Good Old Games وارد شده اند. و به زودی شش بازی دیگر از سری Star Wars به این شش بازی اضافه می‌شود.

همچنین این فروشگاه قصد دارد تا پایان سال 2015 عناوین کلاسیک دیگری از LucasArts را به فروش برساند که خبر بسیار خوبی برای طرفداران استودیوی نامبرده می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید