معرفی 3 اچیومنت جدید برای Sunset Overdrive – تخفیف 40 درصدی

۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۲

آیا بازی Sunset Overdrive را بر روی کنسول Xbox One خود تجربه کرده اید؟ آیا کل آن را به همراه مراحل Mooil Rig به پیان رسانده و دنبال اچیومنت های تازه هستید؟ پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا 3 اچیومنت جدید عرضه شده برای Sunset Overdrive را معرفی کنیم.

امروز 3 اچیومنت جدید به بازی Sunset Overdrive اضافه شده است و در صورتی که آنها را تکمیل کنید، به ازای هر یک 25 gamerscore دریافت خواهید کرد. این 3 اچیومنت عبارتند از:

Hardcore!: Buck National vs The Apocalypse
کسب امتیاز 600,000 در چالش “Buck’s National vs The Apocalypse”

Hardcore!: Buck Strikes Back
کسب امتیاز 564,500 در چالش “Buck’s Strikes Back”

Hardcore!: Buck Stops Here
کسب امتیاز 703,700 در چالش “Buck’s Stops Here”

ضمنا اگر هنوز Sunset Overdrive را خریداری نکرده اید، الان زمان خوبی است چرا که در Xbox Game Store چهل درصد تخفیف خورده است.

Sunset Overdrive یک بازی شوتر سوم شخص می باشد که توسط استدیو Insomniac Games ساخته و برای کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One، به صورت انحصاری عرضه شده است..

داستان این بازی که از جهانی باز نیز بهره می برد، چنین است که در سال ۲۰۲۷ شرکتی به نام FizzCo یک نوشیدنی انرژی زا بسیار محبوب را تحت عنوان OverCharge Delirium XT عرضه می کند. حال این نوشیدنی تمامی افراد را به یک موجود هولناک جهش یافته تغییر داده است و یکی از کارکنان FizzCo در این میان سعی دارد که با بازماندگان از شهر Sunset بگریزند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید