گیفت کارت
گیفت کارت

تایید تاریخ انتشار State of Decay برای Xbox One – تصاویر جدید

۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۶

بازی State of Decay بالاخره از یک تاریخ انتشار دقیق برای کنسول نسل هشتمی Xbox One بهره می برد، عنوانی که قرار است در قالب Year-One Survival Edition منتشر شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم و تصاویری جدید از این بازی را تماشا کنید.

بازی State of Decay در گذشته برای PC و Xbox 360 منتشر شده بود. نسخه Year-One Survival Edition برای PC هم منتشر می شود و برای آن دسته از کسانی که نسخه Xbox 360 را خریداری کرده و قصد تهیه نسخه Xbox One را دارند نیز یک تخفیف ۳۳ درصدی در نظر گرفته شده است منتهی تا ۳۰ ژوئن فقط وقت دارید که از آن استفاده کنید.

برای بهره مندی از تخفیف، شما می بایست نسخه قدیمی را خریداری کرده باشید و با همان حساب کاربری Xbox Live که خرید را انجام داده اید، اقدام به تهیه State of Decay: Year-One Survival Edition کنید.

نسخه جدید از یک شخصیت قابل بازی جدید هم بهره می برد که Gurubani Kaur نام دارد. طبق توضیحات سازندگان، او “از یک شمشیر هندی قدیمی استفاده می کند که پدرش به او برای یادگاری داده بود”.

نسخه Year-One Survival Edition تمامی محتویات اضافه از جمله Breakdown و Lifeline را به علاوه بازی اصلی در خود دارد. گرافیک بازی نیز دستخوش تغییراتی شده و با رزولوشن ۱۰۸۰p اجرا می شود. از تغییرات این بازی می توان به افزایش کیفیت بافت ها، سایه ها، انیمیشن های شخصیت ها و مکانیزم های مبارزات اشاره کرد.

State of Decay: Year-One Survival Edition در تاریخ ۲۸ آوریل (مصادف با ۸ اردیبهشت) با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار یا یورو در آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار در سطح جهانی، ماه می می باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید