رونمایی Dontnod از بازی نقش آفرینی ترسناک Vampyr

۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۵۵

استدیو Dontnod Entertainment به عنوان خالق بازی های Remember Me و Life is Strange (که هنوز عرضه نشده است) امروز دست به معرفی یک عنوان کاملا جدید زده است. این بازی در سبک نقش آفرینی ترسناک می باشد و انتشار آن را شرکت Focus Home Interactive بر عهده گرفته است. برای مرور اولین جزئیات و تماشای تصویری هنری از این عنوان، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این معرفی از سوی Dead Good Media در سایت توئیتر صورت گرفته است که یکی از آژانس های روابط عمومی شرکت Focus Home Interactive می باشد. این عنوان هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد و پلتفرم های مشخصی هم اعلام نشده ولی سایت The Sixth Axis اولین اطلاعات را بدست آورده است که آنها را مرور می کنیم.

داستان Vampyr شما را در نقش دکتری قرار می دهد که تبدیل به یک خون آشام شده است و وقایع بازی هم بعد از جنگ جهانی اول دنبال می شوند. در توضیحات سایت نامبرده آمده است:

ظاهرا حرف Y در نام این بازی بر روی انتخاب های شخصیت شما دلالت دارد، جایی که مهربانی دکتر باعث می شود بیماران را درمان کند یا اینکه بگذارد خوی وحشی خون آشامی او غلبه کند، دیگر انسان ها را کشته و بر آنها تغذیه کند. شعاری که سازندگان برای Vampyr دارند بدین شرح است: خون بگیرید. یک زندگی را نجات دهید.

جمله اصلی این بازی در نوع خود جالب است. معمولا در مراکز درمانی گفته می شود که “خون بدهید، یک زندگی را نجات دهید” در حالی اینجا ما شاهد اشاره به انتخاب های خوب و بد هستیم. شما خون را انتخاب می کنید یا نجات جان افراد را؟ بایستی ببینیم اعضای Dontnod Entertainment چه می کنند. گفته می شود که این بازی توسط یک تیم ثانویه ساخته می شود چرا که Life is Strange و قسمت های مختلف آن هنوز در درست ساخت است.

تنها تصویر منتشر شده از Vampyr توسط سازندگان

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید