عرضه The Witcher Battle Arena در همین هفته

۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۰

امروز CD Projekt Red رسما اعلام کرده است که بازی The Witcher Battle Arena در همین هفته برای تلفن های همراه هوشمند و تبلت ها منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر پیرامون این عنوان با ما همراه باشید.

بازی The Witcher Battle Arena حاصل همکاری دو استدیو Fuero Games و CD Projekt Red می باشد و قرار است که در 22 ژانویه (پنجشنبه این هفته) برای موبایل ها و تبلت هایی که از سیستم عامل های اندروید و iOS بهره می برند منتشر شود. در گذشته گفته شده بود که این عنوان نسخه Windows RT هم دارد ولی فعلا خبری از تاریخ انتشار این نسخه نیست.

در رابطه با سبک گیم پلی The Witcher Battle Arena بایستی بگوییم که مانند Dota 2 و League of Legends به صورت آنلاین با تعداد بازیکنان زیاد در بخش های چند نفره دنبال خواهد شد منتهی با این فرق که خبری که از مبارزان Warcraft نیست و The Witcher Battle Arena همانطور که از نامش هم پیداست به سراغ دنیای پر رمز و راز سری بازی The Witcher رفته است. تمامی آپدیت هایی که پس از عرضه رسمی بازی منتشر می شوند رایگان هستند و شخصیت ها را در کنار امکانات مختلف گسترش خواهند داد.

هر مسابقه به طور متوسط حدودا ده دقیقه طول خواهد کشید که این زمان برای یک بازی موبایل کاملا مناسب است. شما در این عنوان می توانید در نقش برخی شخصیت های دنیای The Witcher همچون Philippa ،Saskia و Zoltan ظاهر شوید و از قدرت های منحصر به فرد هر یک بهره مند شوید.

The Witcher Battle Arena بر خلاف اکثر بازی های موبایل که سیاست های پولی pay-to-win را در پیش می گیرند، بر روی حداکثر تعادل حین گیم پلی تاکید دارد و بازیکنانی برنده خواهند بود که از مهارت های خود استفاده کنند.

0
0