امتیازات Saints Row: Gat Out of Hell

۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۵

سری بازی Saints Row بار دیگر با داستان و دنیایی دیوانه بار بازگشته است تا اینکه شما ساعاتی را سرگرم طنز این عنوان جهان باز شوید. سری نامبرده کار خودش را از جنگ های گنگستری واقع گرایانه در خیابان شروع کرد، به فضا کشیده شد و حالا هم به جهنم رفته و داستان آن به مانند کارتون های موزیکال والت دیزنی شده است. آیا Gat Out of Hell موفق بوده است؟ برای دریافت پاسخ این سوال توصیه می کنیم که نظرات و امتیازات سایت های مختلف را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

در داستان بازی Saints Row: Gat Out of Hell شما با حضور در نقش یکی از دو شخصیت Johnny Gat یا Kinzie Kensingto بایستی به سراغ رئیس گروه Saints در جهنم بروید که قرار است با دختر شیطان ازدواج کند. حال در این میان شما با شخصیت های تاریخی و محبوب نیز مواجه خواهید شد. پلتفرم های اعلام شده برای انتشار بازی عبارتند: از PC ،PlayStation 3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One. سلاح هایی که در بازی مربوط استفاده می شوند، بر اساس ۷ گناه کبیره ساخته شده اند. تمامی آنها به رسم همیشگی سری بازی Saints Row، طراحی دیوانه واری دارند و تیراندازی با آنها مسلما جذاب خواهد بود.

در ادامه شما شاهد نظرات و امتیازات Saints Row: Gat Out of Hell از سایت ها و منتقدین مختلف هستید:

XGN – 85/100

Gat Out of Hell بسته الحاقی بسیار خوبی است که چندین ساعت گیم پلی را در خود دارد. طنزی که از این سری بازی ما انتظار داریم موجود است و حتی بیشتر از قبل. گرافیک این بازی ناامید کننده می باشد اما صرف نظر از این مسئله، تجربه بازی نامبرده توصیه می شود.

Everyeye.it – 80/100

GamesBeat – 80/100

Gat Out of Hell روی پای خود می ایستد. هرچند مشکلاتی دارد و بی نقص نیست اما مکانیزم های آن و گیم پلی همگی سالم کار می کنند.

Destructoid – 80/100

Gat Out of Hell ترانه دریاچه قو بسیار خوبی برای Saints Row IV بود و یکی از عناوین مورد علاقه من در این سری می باشد.

IGN -78/100

اسلحه هایی مانند مبلی که به مسلسل گاتلینگ مجهز است یا Ark of the Covenant که از دشمنان به جای مهمات استفاده می کند بسیار هیجان انگیز هستند تا با آنها شیاطین را از بین ببرید.

Playstation Universe -75/100

Game Informer -75/100

Hardcore Gamer -70/100

The Jimquisition -70/100

VideoGamer -70/100

Digital Chumps -60/100

با پیوند طنز و محتویات عجیب غریب، دو بازی Saints Row The Third و Saints Row IV عناوین مهمی در بازی های جهان باز شناخته می شدند. Gat out of Hell اکثرا این موارد را به کلی فراموش می کند و بیشتر روی گیم پلی تاریخ گذشته و طنز روانی خود تمرکز می کند.

TheSixthAxis -50/100

جهنم مکان بیخودی برای بازی است. با نبود دیگر اعضای گروه Saints، دو شخصیت Kinzie و Gat به تنهایی جذاب یا خنده دار نیستند. نبود موسیقی درون بازی و یا امکانات شخصی سازی، این عنوان را تبدیل به یک عقب گرد در کل سری تبدیل می کند.

GamesRadar -50/100

یک عنوان مضحک دیگر اما بازی اکشن/جهان باز/طنز ساخته شده توسط Volition ثابت می کند که بهشتی برای گنگسترها نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید