معرفی خودرو Icona Vulcano برای Driveclub

۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۵

بازی Driveclub همانطور که قبلا هم گفته بودیم قرار است با یک سری مسیرهای مسابقه جدید و خودروهای تازه به ژاپن برود. در خبری هم که امروز صبح قرار دادیم، شما شاهد تمامی خودروها و پیست های اتوموبیل رانی جدید بودید منتهی ظاهرا هنوز معرفی این خودروهای هیجان انگیز به پایان نرسیده اند. می پرسید چرا؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا شما را با خودروی از آتشفشان ها معرفی کنیم.

بسته الحاقی Apex Expansion Pack قرار است که در تاریخ ۲۷ ژانویه (مصادف با ۷ بهمن) به بازی Driveclub اضافه شود. یکی از خودروهایی که تازه امروز معرفی شده است و با همین بسته عرضه می شود Icona Vulcano نام دارد. این ابر خودرو برای اولین بار در نمایشگاه Shanghai International Motor Show 2013 معرفی شد و خالق آن نیز آقای Claudio Lombardi به عنوان یکی از افراد سابق ارشد Ferrari و آقای Samuel Chuffart به عنوان طراح هستند. این هیولا می تواند 950 اسب بخار تولید کند البته مدل دیگری هم وجود دارد که 870 اسب بخار قدرت دارد.

بیشترین سرعت خودرو مذکور 349 کیلومتر در ساعت است و سرعت 0 تا 120 مایل در ساعت را طی 9 ثانیه می پیماید. سیستم ترمزها توسط Brembo طراحی شده و چرخ ها هم Pirelli P Zero هستند. قیمت این خودرو 3.8 میلیون دلار است. هر چند خالقین Icona Vulcano از فرانسه و ایتالیا هستند ولی این خودرو زیبا از آسیا شرقی می آید. پس می توان گفت که Vulcano اولین خودرو از کشورهای آسیای شرقی در بازی Driveclub است.

ویدئو رسمی معرفی Icona Vulcano

[jwplayer mediaid=”201289″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

ویدئو Icona Vulcano در دنیای واقعی

[jwplayer mediaid=”201288″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید