شایعه: جزئیات جدیدی از Mass Effect بعدی منتشر شد

۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۱

طرفداران سری Mass Effect مدت هاست به دنبال اطلاعات اساسی در مورد بازی بعدی هستند. حال کاربری که از افراد داخلی صنعت است یعنی shinobi602 که اظهارات وی قبلا هم درست بوده اند، جزئیات جدیدی در مورد عنوان بعدی در سری Mass Effect منتشر کرده است که می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

با اینکه صحبت های او قبلا درست بوده اند، فعلا اطلاعات ارائه شده را در حد یک “شایعه” بدانید. او اعلام کرد که بعد از عرضه Dragon Age: Inquisition، تیم با صعود زیادی همراه بوده و اعضای 50 نفری آن ها چهاربرابر (یعنی 200 نفر) شده اند. به نظر می رسد که هنوز توسط سازندگان هم تاریخ انتشاری برای بازی مشخص نشده است اما shinobi602 مطمئن است که این عنوان سال بعد عرضه خواهد شد.

در مورد مرحله ساخت باید گفت که پس از اتمام Inquisition، عنوان بعدی Mass Effect وارد گسترش تمام عیار و کامل شده است. اما چرا به آن می گوییم “Mass Effect بعدی”؟ زیرا سازندگان قبلا هم بارها اعلام کرده اند که نام بازی Mass Effect 4 نخواهد بود و می دانیم که داستان فرمنده شپرد افسانه ای را دنبال نخواهد کرد. گویا این بازی، Mass Effect های قبلی و حتی Dragon Age: Inquisition را کنار می زند و با توجه به shinobi602، عنوانش مشخص شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید