بیش از یک میلیون کاربر در جهان مشغول تجربه بازی D4: Dark Dreams Don’t Die هستند

۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۱

بازی D4: Dark Dreams Don’t Die یکی دیگر از عناوین انحصاری کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One می باشد که عرضه شده است. عنوانی که با ارائه داستانی جالب و طراحی هنری منحصر به فرد خود، توانست خوب ظاهر شود و نظرات مثبتی را هم دریافت کند. طبق توضیحات سازندگان، در حال حاضر این عنوان کاربران بسیاری را جذب کرده است. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Suehiro Hidetaka به عنوان کارگردان بازی D4: Dark Dreams Don’t Die رسما اعلام کرده اند که در حال حاضر 1 میلیون کاربر عنوان نامبرده را تجربه می کنند. البته خیلی از دانلودها به خاطر Games With Gold است ولی در کل برخی منتقدین برای نقد D4، کمی نادرست سخت گرفته اند و امتیازات مناسبی نداده اند. اگر از مشترکین Xbox Live Gold هستید، این بازی را اصلا از دست ندهید و آن را رایگان دریافت کنید.

D4: Dark Dreams Don’t Die یک بازی چند قسمتی است که توسط استدیو Access Games ساخته شده و وظیفه انتشار آن به صورت انحصاری برای Xbox One نیز، بر عهده Microsoft Studios می باشد. داستان بازی پیرامون به قتل رسیدن همسر شخصیت اصلی یعنی David Young می باشد و او بایستی با استفاده از قدرتهایی که دارد، در زمان سفر کند و معمای این قتل را حل کند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید