نسخه ی فیزیکی Dying Light در اروپا و چند منطقه ی دیگر تاخیر خورد | نسخه دیجیتالی بدون تاخیر

۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴

همانطور که در جریان قرار گرفتید چندی قبل شایعاتی مبنی بر تاخیر در انتشار بازی Dying Light منتشر شد. حال به صورت رسمی استودیو Techland در فیسبوک اعلام کرده است نسخه ی فیزیکی این عنوان در آسیا، خاورمیانه،  آفریقا و استرالیا با تاخیر مواجه خواهد شد البته این تاخیر کوتاه خواهد بود.

در همین راستا Techland بیان کرده است:

تولید نسخه ی فیزیکی نسبت به نسخه ی دیجیتالی به زمان بیشتری نیاز دارد، و به همین دلیل در مناطق اشاره شده انتشار نسخه ی فیزیکی به تاخیر افتاده است و به محض در دسترس بودن نسخه ی فیزیکی ما اطلاعات آن را به اشتراک خواهیم گذاشت. این زمان ( تاخیر ) کوتاه خواهد بود. همچنین در 27 ژانویه شما در سرزمین های اشاره شده قادر به دریافت نسخه ی دیجیتالی می باشید اما تهیه ی Dying Light در فروشگاه ها ممکن نمی باشد.

عنوان Dying Light یک بازی پارکور و زامبی محور می باشد که قرار است در تاریخ  27 ژانویه برای پلتفرم های  PlayStation 4, Xbox One و PC روانه ی بازار شود. همچنین در ابتدا قرار بود نسخه ی PS3 و Xbox 360 این عنوان نیز عرضه شود که بنا بر دلایلی ساخت آنها لغو شد. حال تنها می بایست صبر کرد و دید Techland چه زمانی اطلاعات اشاره شد در مورد مناطقی که بازی در آنها تاخیر خورده است را منتشر خواهد نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید