در دمو Final Fantasy 15 شما نمی توانید از اتوموبیل استفاده کنید

۲۸ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۱

در تصاویر و تریلرهای بازی Final Fantasy 15، ما به دفعات شاهد خودرویی مشکی رنگ بوده ایم. اگر اخبار این بازی را دنبال کرده باشید، قطعا نام دمو آن یعنی Episode Duscae به گوش شما خورده است. امروز سازندگان رسما اعلام کرده اند که در دمو مذکور، شما نمی توانید از خودرو استفاده کنید. دلیل این مسئله همراه جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.آقای  Hajime Tabata به عنوان کارگردان بازی Final Fantasy 15 اعلام کرده اند که خودرو مورد نظر ابتدا در دمو وجود داشته است منتهی سازندگان تصمیم گرفتند که آن را حذف کنند. ایشان گفته اند:

در اصل قرار بود که ما خودرو را در دسترس قرار دهیم اما نمی خواستیم که مردم به اشتباه با خود بگویند که از کی تا حالا، Final Fantasy یک بازی اتوموبیل رانی شده است؟

پس با این حساب دمو Episode Duscae فقط بر روی شخصیت ها و گشت و گذار در محیط تمرکز خواهد کرد.

Final Fantasy XV یک بازی در سبک اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت Square Enix ساخته و برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر می شود. مضمون این بازی که پانزدهمین عنوان اصلی در سری Final Fantasy قلمداد می شود، کاملا با عناوین سری قبل فاصله گرفته است. بدین معنی که فضای بازی بسیار تاریک تر خواهد بود و شخصیت ها واقع گرایانه تر هستند. Final Fantasy XV از یک جهان باز بهره می برد که شما می توانید با وسایل نقلیه در آن آزادانه گردش کنید. همچنین سیستم مبارزات آن مانند Kingdom Hearts طراحی شده است که مبنای آن جابجایی بین قدرت ها و اسلحه ها می باشد.

دمو بازی Final Fantasy XV را فقط در صورت خرید Final Fantasy Type-0 دریافت خواهید کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید