ساخت بیش از 65,000 نقشه و ماد برای Starcraft II

۱۵ آبان ۱۳۸۹ - ۲۰:۰۴

آقای مایکل مورهایم , رئیس کمپانی بلیزارد که تماسی که با سرویس خبری VG247 داشت , گفت که تا به حال بیش از 65.000 نقشه و ماد برای بازی Starcraft II در Battle.net آپلود شده که رکوردی عجیب و باور نکردنی می باشد!

آقای مورهایم گفت : ” باز هم یکی از بازی های بلیزارد رکورد شکست! اما این دفعه طرفدارانمان به کمکمان آمدند و توانستیم یک رکورد غرور آفرین دیگر را در تاریخ بازی های ویدئویی بر جای بگذاریم. می توانم با افتخار بگویم که تعداد ماد ها ئو نقشه هایی که فقط در Battle.net آپلود شده اند 65.000 عدد است؛ اما اگر فکر می کنید که این عدد بسیار زیاد و عجیب است ، باید بگویم که این آمار تنها مربوط به منطقه ی آمریکای شمالی (ایالات متحده ، کانادا ، مکزیک و کاستاریکا) می شود و می توانم تخمین بزنم که این آمار در کل دنیا شاید بیش تر از 120.000 تا باشد! “

کاری به خوش خیالی یا شاید جوگیر شدن آقای مورهایم نداریم؛ اما باید قبول کنیم که 65.000 نقشه و ماد برای یک بازی , آن هم فقط در یک منطقه ی جهان رقم بسیاری بالایی است که شاید دیگر هیچ بازی ای ( به غیر از World of Warcraft!) نتواند به آن دست یابد.

Starcraft II یک بازی استراتژیک همزمان است که چند ماه قبل بر روی PC و Mac عرضه شد و توانست بهترین امتیازات را از بیشتر سایت ها دریافت کند و تا به این جای کار بهترین بازی سال 2010 سایت Gamespot باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید