سونی مبالغ بازیکنان را به خاطر عرضه پر مشکل H1Z1 باز می گرداند | Sony Offline Entertainment

۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷

شرکت Sony Online Entertainment به تازگی بازی زامبی محور جدید خود با نام H1Z1 را به صورت Steam Early Access منتشر کرده است. این بازی به خاطر سیاست های پولی که در پیش گرفته است به همراه مشکلات بی پایان در زمان عرضه، شکایت کاربران زیادی را در Steam به همراه داشته است. هر چند این پیشنهاد از مدت زمان محدودی بهره می برد، با این حال جای شکرش باقی است که سونی قصد دارد هزینه خرید های اولیه این بازی را به کاربران باز گرداند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر می خواهید نظرات جالب مردم در رابطه با H1Z1 را بررسی کنید، به این لینک سری بزنید چرا که پر است از شکایت ها و گزارش های خرابی مختلف. نسخه Early Access بازی H1Z1 به قیمت 20 دلار قیمت فروخته می شود و برای دریافت هر بسته آذوقه، می بایست 5 دلار اضافه پرداخت کنید که می شود گفت ناعادلانه است و بازی را طوری خواهد کرد که هر کس بیشتر پول بدهد، پیروز خواهد بود.

گزارش های مختلفی از سوی کاربران در رابطه با باگ و مشکلات فنی منتشر شده است با این حال ارور G99 از همه فراگیر تر بوده است. برخی نظرات کاربران:

Sony Offline Entertainment تقدیم می کند … شبیه ساز لاگین کردن در سال 2015

شبیه ساز جمع آوری توت سیاه.

توانستم بالاخره لانچر را اجرا کنم.

راه روش رفع مشکلات H1Z1 بدین شرح است: H1Z1 را اجرا کنید. H1Z1 را ببندید. DayZ را اجرا کنید. مشکلات شما حل شده اند.

40 دلار پرداخت کنید، برای ثبت نام انتظار بکشید، ده دفعه قوانین را تایید کنید، گریه کنید، مایع سفید کننده بخورید و بمیرید.

تمامی باگ هایی که از DayZ خواهان آن بودید و بیشتر.

من قسمت لاگین کردن را دوست دارم – ارور G99

و غیره

آقای John Smedley به عنوان رئیس کل شرکت Sony Online Entertainment در رابطه با این مشکلات اعلام کرده اند:

سلام جماعت.

اگر فکر می کنید که دریافت آذوقه های هوایی برای شما مشکل بزرگی هستند، شما می توانید هر چه سریعتر از طریق [email protected] درخواست پس گرفتن پول خود را بدهید. این قانون فقط شامل افرادی می شود که بازی را در تاریخ 1/16/2015 خریداری کرده اند.

متذکر می شویم که بازگرداندن پول شما از طریق Steam صورت نمی گیرد و توسط ما انجام می شود پس کمی زمان بر خواهد بود. لطفا منتظر بمانید تا مبلغ شما بازگردد. این کار یکی دو روز زمان می برد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید