Until Dawn از ابتدا تا انتها فقط بر مبنای ترس های ناگهانی ساخته نشده است

۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶

ترساندن این روزها کار مشکلی در بازی های ویدئویی شده است و اکثر عناوین سبک وحشت موفق به چنین کاری نمی شوند چرا که یا ترس های آنها پوچ است یا اینکه به قدری اکشن هستند که اصلا ترس را فراموش می کنید. بازی Until Dawn در این میان قصد دارد که ترسی واقعی را رقم بزند نه اینکه دائما با شوک های گاه و بی گاه بیهوده، شما را زهر ترک کند. برای توضیحات سازندگان با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای  Jez Harris به عنوان یکی از اعضای حاضر در استدیو Supermassive Games طی صحبت های خود با PlayStation Blog گفته اند:

ما از همان اول کار هم کاملا مطلع بودیم و نمی خواستیم بازی ساخته شود که فقط بر مبنای ترس های ناگهانی بی انتها به وجود آمده است.

برای اینکه ترس بیش از پیش موثر واقع شود، شما می بایستی بخشی از ترس را مخابره کرده و قسمتی دیگر را هم گنگ کنید. در غیر این صورت بازیکنان به فرمولی که شما در پیش گرفته اید عادت می کنند.

بخش اعظم Until Dawn به این صورت می باشد که بازیکن هیچ وقت نمی داند در ادامه چه حادثه ای منتظر او است. شما در یک لحظه انتظار ترس ناگهانی دارید اما تا پنج دقیقه اتفاقی نمی افتد و زمانی به سرتان خواهد آمد که انتظارش را ندارید. اینطور تاثیر بیشتری دارد.

آقای Harris همچنین از بازیکنان درخواست کرده اند که طوری با بازی Until Dawn برخورد کنند که انگار مشغول تماشای یک فیلم سینمایی هستند. ایشان گفته اند:

چیزی که ما مشغول ساخت آن هستیم، یک فیلم سینمایی ترسناک قابل بازی می باشد. شما چطور در خانه می نشینید و فیلم ترسناک تماشا می کنید، Until Dawn هم باید همانطور تجربه شود. برای من مسلما چنین چیزی با حضور دوستان صورت خواهد گرفت.

من نمی خواهم که تمام این عنوان را به تنهایی تجربه کنم چون بیش از حد ترسناک است.

بازی Until Dawn قول 9 ساعت وحشت را به بازیکنان داده است و امکان مرگ تمامی شخصیت های درون بازی نیز وجود دارد. این مسئله منجر به نمایش صدها پایان در انتهای بازی می شود. این عنوان هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد اما انتظار می رود که در سال 2015 به بازار بیاید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید