Phil Spencer معتقد است که Windows 10 بهترین سیستم عامل برای بازی در PC می باشد

۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۴

آقای Phil Spencer به عنوان رئیس بخش Xbox در شرکت مایکروسافت، از زمانی که به این مقام منصوب شده اند، دائما در تلاش هستند که بهترین تجارت را در بازی های ویدئویی برای هواداران به ارمغان آورند. این مسئله فقط ختم به Xbox One یا Xbox 360 نمی شود بلکه ایشان کاملا مطلع هستند که Windows هم از محبوبیت بسیاری بر روی رایانه های شخصی برخوردار است. آوردن بازی ها و ارائه سیستم عاملی کامل برای PC از اهداف همیشگی آقای Spencer بوده و ایشان در تاریخ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۱ بهمن) یک سخنرانی مخصوص در این رابطه خواهند داشت چرا که می خواهند Windows 10 بهترین باشد.

آقای Phil Spencer در رابطه با Windows 10 گفته اند:

برای تیم Xbox این ابتدای های مباحث ما در رابطه با آوردن بازی ها به Windows 10 می باشد. خیلی خوب است که سرانجام بتوانیم در رابطه با این مسئله صحبت کنیم. ما گفتگوهای خود را در طول سال ادامه می دهیم.

ما به ارائه بازی برای کنسول ها متعهد می مانیم اما هوادارانی هم داریم که موبایل و یا PC را برای بازی های خود انتخاب کرده اند. خیلی مهم است که قابلیت های مد نظر خود را، بر اساس مواردی که از کنسول ها فرا گرفته ایم بسازیم و Windows 10 را به بهترین سیستم عاملی تبدیل کنیم که برای بازی در PC ساخته شده است.

اطلاعات خیلی زیادی در رابطه با بازی های برای Windows 10 وجود ندارد. فعلا همین قدر می دانیم که DX12 با این سیستم عامل ارائه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که Windows 7 و Windows 8 هم از آن کامل پیشتیبانی می کنند یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید