مایکروسافت وجود هر گونه محدودیت برای آمدن Broforce به Xbox One را رد می کند

۲۷ دی ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۲

جدیدترین بازی استدیو مستقل Free Lives Games به نام Broforce، فعلا به Xbox One نمی آید و دلیل آن نیز از سوی آقای Evan Greenwood به عنوان مدیر پروژه، سیاست های شرکت مایکروسافت در قبال بازی های مستقل اعلام شده که محدودیت هایی را به وجود می آورد. امروز شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که چنین چیزی صحت ندارد و آنها خیلی تمایل دارند که Broforce به Xbox One نیز بیاید. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

شرکت مایکروسافت قوانینی دارد که اجازه نمی دهد یک بازی مستقل ابتدا برای Playstation عرضه شود و بعد به Xbox بیاید. آقای Chris Charla به عنوان مدیر برنامه ID@Xbox در شرکت مایکروسافت پیرامون این بحث پیش آمده گفته اند:

من فقط آمده ام بگویم که بازی Broforce بسیار هیجان انگیز است و خیلی خوب می باشد که آنها یک قرارداد با شرکت سونی بسته اند. تا آنجایی که من الان بررسی کردم، سازندگان این بازی اصلا با ID@Xbox هیچ گونه تماسی نداشته اند که بگویند خواستار انتشار بازی خود برای Xbox هستند. پس این مسئله ربطی به قوانین مایکروسافت ندارد و نمیدانم که چطور آنها به چنین نتیجه ای دست پیدا کرده اند.

قبلا هم گفته بودیم که اگر بازی خواستار ارائه نسخه Xbox One نیز است، ما موجبات آن را فراهم خواهیم کرد و سازندگان آن فقط باید از طریق [email protected] با ما در ارتباط باشند. (بله من به شخصه Broforce را خیلی دوست دارم)

آقای Charla در ادامه به بازی هایی اشاره کرده اند که شامل قوانین مایکروسافت نشده اند. ایشان گفته اند:

شما بازی های Piers Solar ،Rogue Legacy ،Oddworld و Thomas Was Alone را فراموش کرده اید : )

Guacamelee هم یک نسخه ویژه بود پس اصلا حساب نمی شود. Piers Solar یک عنوان بزرگ از یک سازنده بزرگ نبود و البته ما با تمامی سازندگان، چه بزرگ و چه کوچک، یکسان رفتار می کنیم.

آقای Aaron Greenberg به عنوان مدیر کل بخش بازایابی Xbox در استدیوهای داخلی و خارجی نیز بر این مسئله تاکید کرده اند که سازندگان Broforce به هیچ وجه اصلا هیچ گونه صحبتی با مایکروسافت نداشته اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید