ویدئو: نگاهی کامل به نقشه دنیای بازی Dying Light داشته باشید

۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۷

Dying Light یک بازی جهان باز با سیستم جابجایی به سبک ورزش پارکور است. این مهم آزادی عمل بسیاری را به بازیکنان داده است تا اینکه خیلی راحت در محیط بازی جابجا شوند و فرصت های مختلفی را پیش روی خود ببینند. با این حال آیا می دانستید که دنیای Dying Light دقیقا چقدر بزرگ است؟ با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با تماشای ویدئویی همه چیز دستگیرتان شود.

ویدئویی که در انتهای مطلب تماشا خواهید کرد، توسط اعضای PlayStation Access تهیه شده است که در آن، نقشه بازی Dying Light به صورت کامل طی می شود و شما مناطق مختلف این عنوان را تماشا خواهید کرد.

در Dying Light شما نقش یک بازمانده را در شهری هولناک ایفا خواهید کرد که مملو از زامبی می باشد. ماموریت همیشه از صبح آغاز خواهد شد و شما باید تا قبل از شب به پناهگاه خود بازگردید. اگر موفق به این کار نشوید، با بدترین کابوستان ملاقات خواهید کرد. زامبی ها در شب به موجوداتی بسیار هراس آور تر تبدیل می شوند و مبارزه با دسته های بزرگ از آنها در تاریکی اصلا و ابدا کار آسانی نخواهد بود. به همین سادگی شما که یک شکارچی قهار در روز روشن بودید، حالا به یک طعمه تبدیل شده اید.

بازی Dying Light برای تمامی پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ (مصادف با ۹ بهمن) منتشر خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”200845″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید