از سازندگان DayZ: ما هیچ وقت متعهد به یک تاریخ انتشار دقیق برای این بازی نبوده ایم

۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۴

دیگر صبر هواداران لبریز شده است تا اینکه شاهد عرضه نسخه کامل و مستقل DayZ باشند. بازی زامبی محوری که این روزها بر روی PC محبوبیت بسیاری پیدا کرده و بازیکنان متقاضی عرضه هر چه زودتر نسخه کامل و نهایی هستند. در رابطه با تاریخ انتشار بایستی بگوییم که DayZ، در سریعترین حالت، اوایل 2016 منتشر خواهد شد و طبق گفته های سازندگان، این مسئله نباید کسی را متعجب کند. برای توضیحات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

DayZ به عنوان یکی از مادهای بازی ARMA II، چندین سال است که در دسترس می باشد اما سال گذشته بود که استدیو Bohemia Interactive، بازی DayZ را به صورت مستقل ارائه کرد (این عنوان نسخه نهایی نبود). بازی که به دفعات در لیست پرفروشترین های Steam قرار گرفت و میلیون ها نسخه هم فروش داشت. جاه طلبی بیش از حد سازندگان برای ارائه یک پروژه بزرگ، باعث شده است که عرضه این بازی خیلی طول بکشد. با این حال ظاهرا خیال سازندگان خیلی راحت است و با خونسردی تمام تا می توانند برای ساخت بازی خود زمان می خرند.

آقای Brian Hicks به عنوان تهیه کننده DayZ گفته اند:

من مطمئن هستم که ما هیچ وقت متعهد به یک تاریخ انتشار دقیق برای این بازی نبوده ایم.

در حقیقت ما قبلا هم گفته بودیم که مراحل ساخت می تواند 2 تا 5 سال طول بکشد. سه سال استاندار است ولی ما سعی می کنیم که آن را به دو سال و نیم کاهش دهیم. این مقدار بیانگر سال 2016 است.

استفاده از عبارت “تاریخ انتشار” معانی مختلفی برای مردم دارد. در سال 2012 آقای Dean “Rocket” Hall به عنوان خالق DayZ صحبت هایی از یک تاخیر و موکول شدن عرضه بازی به سال 2013 کردند اما این فقط یک نسخه early access در Steam بود ظاهرا. بعدا قرار شد که یک بتا در سال 2014 منتشر شود و نسخه کامل هم در سال 2015 بیاید. هیچ یک از این موارد برگزار نشدند و بتا هم به احتمال زیاد در همین سال 2015 برگزار می شود و تاریخ عرضه نهایی هم 2016 است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید