شخصیت های ساخته در Dragon Age: Inquisition اکثرا مذکر هستند

۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۲

زمانی که شما بازی Dragon Age: Inquisition را تجربه می کنید، گزارش های بسیاری از کارهایی که انجام می دهید به BioWare و EA ارسال می شود. امروز یک آمار کوتاه از وضعیت بازی های انجام شده منتشر شده است که جزئیات آن در ادامه مطلب موجود می باشد.

بازی Dragon Age: Inquisition یک عنوان نقش آفرینی است که در همان ابتدای کار، شما می توانید شخصیت مورد علاقه خود را را با هر ظاهری که دوست دارید خلق کنید و یا حتی جنسیت او را انتخاب کنید. طبق آماری که سازندگان منتشر کرده اند، 68 درصد کل شخصیت های ساخته شده مرد هستند.

در پایین شما درصد کامل شخصیت های زن و مرد را بر روی هر پلتفرم شاهد هستید:

رنگ سبز بیانگر شخصیت مرد و رنگ نارنجی بیانگر شخصیت زن می باشد

 

بیشترین شخصیت های مرد بر روی کنسول Xbox One ساخته شده اند (حدود 75 درصد) و بیشترین شخصیت های زن نیز بر روی PC بوده اند (حدود 40 درصد).

داستان Dragon Age: Inquisition اینگونه آغاز می شود که در حین یک کنفرانس صلح شوالیه های معبد و جادوگران مشغول گفتگو هستند که ناگهان موجودات شیطانی حمله ور می شوند و رهبران مهم در سرزمین ها را نابود می کنند. در این میان وظیفه به عهده بازیکن خواهد بود که خلاء را پر کند و با هدایت نیروهای Inquisition دشمنان را به Rift باز گردانند. Dragon Age: Inquisition در ۱۸ نوامبر (مصادف با ۲۷ آبان) برای PlayStation 4 ،Xbox One ،PlayStation 3 ،Xbox 360 و PC عرضه شده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید