گیفت کارت
گیفت کارت

NPD: فروش Xbox One برای دومین ماه متوالی از PS4 پیشی گرفت – تخفیفات هنوز برقرار می مانند

۲۶ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳

تخفیفات مایکروسافت برای کنسول نسل هشتمی خود یعنی Xbox One، در کریسمس 2014، واقعا به نفع این شرکت تمام شد. تخفیفی که تمامی باندل های این کنسول را 50 دلار ارزانتر کرد. فروش بسیار خوب Xbox One باعث شده است تا برای برای دومین ماه متوالی از PS4 پیشی بگیرد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

قیمت کنسول Xbox One بدون کینکت، به 349 دلار رسیده بود و به مناسبت همین موفقیت، شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که تخفیف ادامه دارد و همچنان Xbox One به قیمت 349 دلار فروخته خواهد شد.

شرکت NPD در جدیدترین آمار خود اعلام کرده است که کنسول Xbox One برای دومین ماه پشت سر هم پرفروشترین کنسول در امریکای شمالی بوده است. میزان فروش هفتگی نسبت به Xbox 360 نیز، در مقایسه با زمان خودش نسبت به کنسول قبلی، 50 درصد افزایش داشته است.

در ماه دسامبر امسال Xbox 360 به یک موفقیت بزرگ دست یافته است و آن هم معرفی شدن به عنوان پرفروش ترین کنسول نسل هفتمی در آمریکای شمالی می باشد.

NPD همچنین یک سری آمار مخصوص دو کنسول مایکروسافت را هم منتشر کرده است که به شرح زیر است:

  • در سال 2014، کاربران Xbox 360 و Xbox One، به میزان 8 میلیارد ساعت از نرم افزارهای این دو کنسول استفاده کرده اند. این مقدار افزایش 50 درصدی را نسبت به سال 2013 نشان می دهد.
  • Xbox One در ماه های دسامبر و نوامبر، در آمریکای شمالی، بیش از هر پلتفرم نسل هفتمی بازی فروخته است.
  • از تاریخ 24 نوامبر تا 3 ژانویه، بازیکنان بشترین ساعات را صرف بازی با Xbox کرده اند. این مقدار در تاریخ Xbox بی سابقه قلمداد می شود.
  • در بتا بخش چندنفره بازی Halo 5: Guardians، به تنهایی بازیکنان 18 میلیون بار بازی کرده اند.

در آخر هم شما شاهد آقای Phil Spencer هستید که با ویدئویی در رابطه با سال 2015 صحبت می کنند.

[jwplayer mediaid=”200790″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید