DriveClub بهترین بازی انحصاری 2014 از لحاظ فروش در انگلستان بوده است

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۰

مهم اکنون مشخص شده است بازی ماشین رانی استودیو Evolution یعنی DriveClub بهترین فروش را در میان عناوین انحصاری که تنها برای یک پلتفرم منتشر شده اند را در سال 2014 داشته است. بازی های انحصاری و کنسولی The Last of Us: Remastered و Infamous: Second Son بعد از DriveClub  به همراه Halo: The Master Chief Collection و  Sunset Overdrive به ترتیب جایگاه ها ی برتر را از نظر فروش بر روی PS4 و Xbox One در انگلستان بدست آورده اند.

بخش عمده ای از موفقیت DriveClub از لحاظ فروش مربوط به باندل های این بازی در جمعه ی سیاه یا همان Black Friday می باشد زیرا بر اساس اطلاعات منتشر شده حدود 999 درصد فروش باندل  289 یورویی این بازی در طول جمعه ی سیاه افزایش یافته است! اما با این حال و با گذشت چند ماه از انتشار این عنوان همچنان فروش DriveClub قابل قبول می باشد و در هفته ی گذشته دوازدهمین عنوان پرفروش در بریتانیا بود. همچنین عنوان بازسازی شده ی The Last of Us: Remastered در بین بازی های انحصاری از نظر فروش درمکان دوم قرار دارد و  Halo: The Master Chief Collection نیز پرفروش ترین بازی انحصاری Xbox One می باشد که در مجموع جایگاه سوم را در اختیار گرفته است. البته بازی Titanfall به عنوان دوازدهمین بازی پرفروش سال 2014 شناخته شد یعنی هفت رده جلو تر از DriveClub اما به دلیل عرضه شدن برای Xbox 360 و PC در این رده بندی جای نگرفته است. در ادامه شما می توانید لیست بازی های پرفروش انحصاری PS4 و Xbox One را در سال 2014 ملاحضه نمایید:

PLAYSTATION 4:
1. DriveClub
2. The Last of Us: Remastered
3. Infamous Second Son
4. Killzone: Shadow Fall

XBOX ONE:
1. Halo: The Master Chief Collection
2. Forza Motorsport 5
3. Sunset Overdrive

توجه : این رده بندی همانطور که اشاره شد تنها مربوط به بازی های منتشر شده بر روی یک کنسول می باشد و به همین سبب فروش  عناوینی همچون LittleBigPlanet 3, Forza Horizon 2 و Dead Rising 3 به دلیل انتشار بر روی رایانه های شخصی یا دیگر کنسول ها محاسبه نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید