گیفت کارت
گیفت کارت

شفاف سازی سازندگان Evolve در رابطه با انتشار DLC برای این عنوان

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۷

چند روزی است که بحث ها و شکایت ها در انجمن های خارجی از بازی Evolve بالا گرفته است. عنوانی که قصد دارد برخی محتویات خود را بعد از عرضه بازی، در قالب DLC ارائه کند و همین مسئله ناراحتی هواداران راه به همراه داشته است. امروز اعضای Turtle Rock Studios سرانجام تصمیم گرفته اند که توضیحات کامل تری را در رابطه با DLC ها ارائه کنند بلکه کمی آتش این مسئله بخوابد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

آقای Phil Robb به عنوان یکی از موسسین استدیو Turtle Rock در پاسخ به سوال هواداران در انجمن های بازی Evolve گفته اند:

اگر می شد کار خود را بر روی تمامی هیولاها و شکارچیان تا زمان انتشار به اتمام برسانیم، آنها را در دیسک های بازی قرار میدادیم. ساخت هیولاها و شکارچیان وقت و پول زیادی را طلب می کند. ما امیدواریم وقتی که مردم مطلع شدند چقدر هیولا و شکارچی قرار است به بازی اضافه شود، این حس را داشته باشند که پول پرداخت شده آنها ارزشمند بوده باشد.

آقای Robb در ادامه گفته اند که این تنها راه ممکن می باشد و آنها قصد ندارند در عین حال جامعه بازیکنان به خاطر عرضه محتویات مختلف از یکدیگر جدا شوند. ایشان ادامه می دهند:

ما طوری برنامه خود را چینده ایم که DLC نقشه ها و یا حتی حالت های جدید رایگان باشد. بعد ما متوجه شدیم که هر کسی خواستار خرید DLC نیست پس ما اطمینان خاطر حاصل کردیم که حتی اگر شما محتویاتی را هم خریداری نکنید، بتوانید با دوستانی که محتویات اضافه خریداری کرده اند بازی کنید. پس اگر من هیولا یا شکارچی جدیدی را بخرم ولی شما نخرید، هنوز هم می توانیم با هم بازی کنیم.

در آخر هم آقای Robb گفته اند که DLC های بازی Evolve دارای شخصیت های نامتعادل و یا بیش از حد قدرتمند نخواهد بود که بازی را به هم بزنند.

Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵  (مصادف با ۲۱ بهمن) برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید