Driveclub با پیست های جدید به ژاپن می رود – ویدئو کامل منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸

در گذشته تصویری منتشر شده بود که به نظر می می آمد قرار است بازی Driveclub، پیست های جدیدی را دریافت کند که همگی هم در کشور ژاپن هستند. این مسئله کاملا از درختان گیلاس ساکورا واضح بود و باید امروز به شما اعلام کنیم که این مسئله کاملا صحت دارد و چنین مکانی را سازندگان Driveclub در نظر دارند. برای اطلاعات بیشتر و تماشای ویدئو با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

به تازگی اعضای Evolution Studios ویدئو کامل Nakasendo در بازی Driveclub منتشر کرده اند، مکانی که یکی از پیست های در نظر گرفته شده برای ژاپن می باشد. این مسیرها در قالب یک DLC رایگان عرضه می شوند و علاوه بر آنها، ما شاهد خودرو  جدید Chevrolet Corvette ZR1 Centennial Edition نیز خواهیم بود. البته در همین ویدئویی هم که منتشر شده است می توانید نگاهی به عملکرد آن داشته باشید.

اگر از کنسول Playstation 4 برای بازی کردن استفاده می کنید و هنوز Driveclub را تهیه نکرده اید، الان زمان مناسبی است چرا که این عنوان تخفیف خوبی خورده.

Driveclub گرافیک بی نظیری دارد و توصیه می شود برای لذتی کامل، ویدئو را با کیفیت 1080p تماشا کنید که سازندگان امروز آن را منتشر کرده اند.

[jwplayer mediaid=”200722″]

دانلود با کیفیت Full HD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید