کاهش قیمت در ارتقاء Driveclub به نسخه PlayStation Plus

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۶

باز هم اعضای Evolution Studios و شرکت سونی با اخبار خوبی از بازی Driveclub به میان هوادران آمده اند. طبق اعلامیه جدید سازندگان، قیمت دو نسخه معمولی و ارتقاء به نسخه PlayStation Plus بازی نامبرده کاهش یافته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که گفته شد، شرکت سونی قیمت هر دو نسخه مذکور را کاهش داده است. نسخه معمولی به قیمت ۳۴٫۹۹ یورو فروخته می شود و ارتقاء به نسخه PlayStation Plus نیز ۱۹٫۹۹ یورو برای شما هزینه دارد. نسخه PlayStation Plus Upgrade برای تمامی دارندگان اشتراک PlayStation Plus در دسترس خواهد بود و فرقی نخواهد کرد که اشتراک آنان فعال باشد یا خیر.

شما می توانید در لینک های PlayStation Plus و نسخه معمولی بازی Driveclub را تهیه کنید. کاهش قیمتی که خدمت شما عرضه کردیم به نظر می آید که دائم باشد، مسئله ای که همیشه خوشایند است. این تخفیف در فروشگاه PS Store آمریکا هم اعمال خواهد شد منتهی تخفیف آن در حد ۴۹٫۹۹ دلار نیست.

هنوز خبری از تاریخ انتشار نسخه رایگان PlayStation Plus در دسترس نیست و سونی سکوت کرده است. آنها اوایل عرضه نسخه اصلی اعلام کردند که فعلا تا رفع کامل مشکلات Driveclub، خبری از نسخه PS Plus نخواهد بود.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید