تریلری جدید از The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد | آنچه که در سری The Witcher گذشت

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۶

احتمالا شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که بازی های The Witcher و The Witcher 2: Assassins of Kings را تجربه نکرده اند. صرف نظر از اینکه چه عناوین هیجان انگیزی را از دست داده اید و می خواهید که اینبار به سراغ The Witcher 3 بروید، شاید بد نباشد که کمی بیشتر با پیش زمینه داستان این عنوان و اتفاقاتی که رخ داده است بیشتر آشنا بشوید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید و جدیدترین تریلر بازی نامبرده را تماشا کنید.

سری The Witcher کار خود را در قالب کتاب داستان های فانتزی شروع کرد که یک نویسنده لهستانی هم آن را نوشته بود. این کتاب ها بسیار ارزشمند هستند و تا کنون دو بازی اصلی هم از The Witcher منتشر شده است. ویدئویی که در انتهای مطلب مشاهده می کنید، توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده است.

The Witcher 3: Wild Hunt داستان شخصیتی به نام Geralt of Rivia را به یک جمع بندی و پایان خواهد رساند که در دو عنوان قبلی، ما با او کاملا آشنا شده بودیم. وقایع آن پس از The Witcher 2 دنبال می شود و آن دسته افرادی که از Geralt of Rivia سوء استفاده کرده بودند، هم اکنون دیگر حضور ندارند. این بار ما شاهد یک داستان خصوصی تر برای قهرمان داستان هستیم و این در حالی است، که نظم جهانی دچار تغییراتی خواهد شد. ماموریت Geralt اینبار به مقابله با نیروهای ارتش ماورا الطبیعه ای به نام Wild Hunt گره خورده است؛ ارتشی مرگبار که به امپراطوری شمالی حمله کرده و قتل عام بزرگی را به راه انداخته اند. ظاهرا تنها راه پایان دادن به این حملات، مداخله Witcher است.

The Witcher 3 در ۱۹ مه (مصادف با ۲۹ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

[jwplayer mediaid=”200672″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید