Criterion : برترین ویژگی های BurnoutParadise و HotPursuit را در MostWanted استفاده میکنیم

۱۸ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۸

برطبق گفته ی استودیو Criterion در جریان فستیوال E3، سازنده ی عناوین معروفی مانند سری Burnout و NFS : HotPursuit که هم اکنون برروی قسمت بعدی NFS تحت عنوان MostWanted کار میکند،این بازی قرار است از تمامی ویژگی های برتری که در عناوین گذشته ی این شرکت بوده،استفاده شود.

اقای Webster از مسئولین استودیوی Criterion در این باره گفت : ما در ساخت بازی های Open-World با سبک اتوموبیل رانی مهارتهای لازمه را داریم و تمامی آنها را در این قسمت از عنوان NFS استفاده خواهیم کرد.ویژگی های بسیار عالی در دو بازی قبل این استودیو یعنی Burnout Paradise و NFS: HotPursuit وجود داشت که ما از آنها نهایت استفاده را خواهیم برد.

شاید در عنوان قبلی این شرکت یعنی HotPursuit که یک تجربه ی رانندگی بی نظیر بود نمیتوانستیم از تجربیات سابق خود آنطور که باید و شاید به خاطر اتمسفر خاص بازی استفاده کنیم ولی حالا اوضاع فرق میکند.عنوان پیش روی ما تمامی پتانسیل های استفاده از تجربیات گذشته را داراس و دست ما برای به کار بردن آنها فوق العاده باز است.

وی در ادامه اظهار داشت که با بازی NFS : HotPursuit ما وارد فاز جدیدی از بازی های سبک رانندگی شدیم که کاملا با بازی های قبل ما (Burnout) متفاوت بود و درس های زیادی از ساخت این بازی به دست آوردیم که به بهترین شکل آن را در عنوان جدید به کار میبریم.

بازی Need For Speed : MostWanted در تاریخ ۳۰ اکتبر در US و ۲نوامبر در Europe برای پلتفرم های PS3,Xbox360,PC,PSVita,iOS و Android منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید