ویدئویی از DLC جدید بازی Lara Croft and the Temple of Osiris با نام Icy Death منتشر شد | مرگی سرد در انتظار شما است

۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۴

به تازگی اعضای حاضر در استدیو Crystal Dynamix اقدام به انتشار ویدئویی از DLC جدید بازی Lara Croft and the Temple of Osiris با نام Icy Death کرده اند. برای تماشای ویدئویی مذکور با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بسته جدید Icy Death را شما می توانید هم اکنون دانلود کنید که شامل یک مقبره جدید، با تعداد زیادی معما و دشمن می باشد. علاوه بر موارد گفته شده، این بسته دارای حلقه ها و دست بندهای جدید برای شخصیت های بازی نیز است. همچنین Lara یک ظاهر جدید را هم دریافت کرده که تداعی گر حضور او در بازی Tomb Raider 2013 است. قیمت اعلام شده 4.99 دلار یا یورو می باشد.

از دیگر بسته های بازی Lara Croft and the Temple of Osiris می توان به Deus Ex Pack و Legend Pack اشاره کرد که هر یک 1.99 دلار یا یورو قیمت دارند.

بر خلاف Lara Croft and the Guardian of Light، اینبار Lara Croft and the Temple of Osiris اجازه می دهد که ۴ بازیکن به صورت همزمان در حالت co-op گرد هم آیند و گیم پلی را به پیش ببرند. همانطور که از نام Osiris در بازی پیداست (نام خدای مردگان در اسطوره های مصر)، وقایع داستانی عنوان مذکور در کشور مصر و مقبره های موجود در آن می باشد. شخصیت های قابل بازی عبارتند از: Lara Croft (قهرمان مونث و مشهور سری Tomb Riader ) – یک باستان شناس رقیب به نام Carter – همسر و پسر خدای مصر باستان یعنی Osiris به نام های Isis و Horus. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره تجربه کنید با این حال در صورتی که با دوستان خود به کاوش بپردازید، می توانید از آیتم های منحصر به فرد بهتری بهره مند شوید.

Lara Croft and the Temple of Osiris در ۹ دسامبر برای PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر شده بود.

[jwplayer mediaid=”200656″]

دانلود با کیفیت HD 

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید